Стипендії

Відповідно до Положення про стипендії перспективним спортсменам Донецької області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 13 лютого 2017 року № 134, враховуючи Протокол засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій перспективним спортсменам Донецької області від 06 березня 2017 року, з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень у регіоні був затверджений список найкращих спортсменів Донеччини, які заохочуються обласними стипендіями.

Згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського від 15.03.2017 № 232, атлети Донецької області отримуватимуть щомісячні стипендії, починаючи з 2 березня цього року.

Усього до списку стипендіатів увійшли 70 спортсменів: 40 з них представляють олімпійські види спорту (20 отримуватимуть стипендії у розмірі шести прожиткових мінімумів, 20 – у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів), 15 – неолімпійські види спорту і ще 15 – види спорту серед людей з особливими потребами (стипендії у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів). Із загальної кількості стипендій передбачених на олімпійські види — 13 отримають представники легкої атлетики Донецької області.


з/п
Фото Короткі відомості
Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту у розмірі шести прожиткових мінімумів
1. 917aafe6fc719895107e2e09fbe2bc33

Дмитренко Руслан Григорович

Дата народження: 22.03.1986
Спортивне звання: Майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» (м.Київ) — спортивна ходьба 5км (18:47.55);
  • — всеукраїнськи змагання зі спортивної ходьби «Луцька десятка» — с/х 10км (41:03);
  • — зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (Івано-Франківськ) — с/х 20км (1:21:31);
  • — командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби (Рим) — с/х 20км (1:20:33);
  • 10м — Навколо озера Тай (Сучжоу) — с/х 10км (42:41);
  • 16м — Олімпійські ігри (Ріо-де-Жанейро) — с/х 20км (1:21:40).
2. Логвиненко

Логвиненко Аліна Вікторівна

Дата народження: 18.07.1990
Спортивне звання: Заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — естафета 4х100м (46.04)
  • — Всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків (Луцьк) — 400м (53.58);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (Суми) — естафета 4х400м (3:47.00);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (Луцьк) — 400м (52.43);
  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — 400м (53.56);
  • — Олімпійські ігри (Ріо-де-Жанейро) — естафета 4х400м (3:26.64)

3.

Малосілов Олександр Олегович

Дата народження: 06.06.1997
Спортивне звання: Майстер спорту України, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — командний чемпіонат України (Запоріжжя) — потрійний стрибок (15.67);
  • — відкритий чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики (Запоріжжя) — потрійний стрибок (15.35);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (Кіровоград) — потрійний стрибок (16.14);
  • 1 м — всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків (Луцьк) — потрійний стрибок (15.79);
  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — потрійний стрибок (16.13);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів (Суми) — потрійний стрибок (15.36);
  • — чемпіонат України (Луцьк) — потрійний стрибок (16.14);
  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — естафета 4х100м (43.25).
4. Ryemyen

Рємєнь Марія Віталіївна

Дата народження: 02.08.1987
Спортивне звання: Майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — чемпіонат м.Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ — 100м (11.61);
  • — легкоатлетична зустріч (Рід-ім-Іннкрайс) — 100м (11.59);
  • — Діамантова Ліга (Цюрих) — естафета 4х100м (42.76);
  • — чемпіонат м.Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ — 200м (23.42);
  • — легкоатлетична зустріч (Лінц) — 200м (23.74);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (Луцьк) — 100м (11.50);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (Луцьк) — 200м (23.45);
  • — Європейський легкоатлетичний фестиваль (Бидгощ) — 100м (11.62);
  • — чемпіонат Європи з легкої атлетики (Амстердам) — естафета 4х100м (42.87);
  • — Олімпійські ігри (Ріо-де-Жанейро) — естафета 4х100м (42.49).

5. Ольга Саладуха

Саладуха Ольга Валеріївна

Дата народження: 04.06.1983
Спортивне звання: Заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — потрійний стрибок (14.18м);
  • — Діамантова Ліга (Бірмінгем) — потрійний стрибок (14.40м);
  • — Діамантова Ліга (Монако) — потрійний стрибок (14.03м);
  • — Діамантова Ліга (Лозанна) — потрійний стрибок (13.95м);
  • — чемпіонат Європи з легкої атлетики (Амстердам) — потрійний стрибок (14.23м);
  • 18м — Олімпійські ігри (Ріо-де-Жанейро) — потрійний стрибок (13.97м)

6. Semenova

Семенова Наталія Вікторівна

Дата народження: 07.07.1982
Спортивне звання: Майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — чемпіонат України (Луцьк) — метання диску (62.41);
  • — легкоатлетична зустріч (Монтрей) — метання диску (62.93);
  • — міжнародна зустріч з легкої атлетики (Андухар) — метання диску (58.05);
  • — DécaNation (Марсель) — метання диску (57.27);
  • — чемпіонат Європи з легкої атлетики — метання диску (62.21);
  • 15м — Олімпійські ігри (Ріо-де-Жанейро) — метання диску (58.41).

Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1. Андрей Алексийчук

Аліксійчук Андрій Іванович

Дата народження: 04.09.1997
Спортивне звання: Майстер спорту України, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів (Суми) — 800м (1:54.20);
  • — міжнародна матчева зустріч серед юніорів (Мінськ) — 1500м (3:58.36);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів (Суми) — 1500м (4:02.63);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (Кіровоград) — 800м (1:53.69);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (Луцьк) — 800м (1:48.55);
  • — чемпіонат м. Києва у приміщенні — 800м (1:53.47);
  • — всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків — 1500м (3:47.53);
  • — Кубок України з легкої атлетики — 1500м (3:47.51);
  •  (1 забіг) — чемпіонат світу серед юніорів (Бидгощ) — 800м (1:51.39);
  • 13м (1 забіг) — чемпіонат світу серед юніорів (Бидгощ) — 1500м (3:54.42).
2.

Єгоров Богдан Русланович

Дата народження: 22.05.1996
Спортивне звання: Майстер спорту України, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — стрибки у довжину (7.60);
  • — командний чемпіонат України серед дорослих та молоді (Кіровоград) — стрибки у довжину (7.50);
  • — чемпіонат м. Києва з легкої атлетики — стрибки у довжину (7.75);
  • — командний чемпіонат України (Запоріжжя) — стрибки у довжину (7.54);
  • — чемпіонат України у приміщенні (Суми) — стрибки у довжину (7.56);
  • — чемпіонат України (Луцьк) — стрибки у довжину (7.72);
  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — естафета 4х100м (43.25).
3.

Кащеєва Вікторія Валеріївна

Дата народження: 07.05.1989
Спортивне звання: Майстер спорту України, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — командний чемпіонат України серед дорослих та молоді (Кіровоград) — 100м (11.87);
  • — командний чемпіонат України серед дорослих та молоді (Кіровоград) — 200м (24.26);
  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — естафета 4х100м (46.04);
  • — відкритий чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики (Запоріжжя) — 60м (7.59);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (Суми) — 200м (24.13);
  • — Globen Galan (Стокгольм) — 200м (24.27);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (Суми) — естафета 4х400м (3:47.00);
  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — 200м (23.49);
  • — міжнародна зустріч Reunion (Більбао) — 100м (12.36);
  • — змагання міжнародної серії IAAF — 200м (23.39);
  • — командний чемпіонат України (Запоріжжя) — 60м (7.50).
4.

Пироженко Наталя Дмитрівна

Дата народження: 23.01.1997
Спортивне звання: Майстер спорту України, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів (Суми) — 800м (2:14.51);
  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — 400м (56.12);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (Кіровоград) — 800м (2:10.31);
  • — всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків (Луцьк) — 800м (2:10.63);
  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — 800м (2:09.86);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів (Суми) — 400м (57.26);
  • — чемпіонат м. Києва у приміщенні — 800м (2:12.27);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь), (Суми) — естафета 4х400м (3:48.61);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів — естафета 4х200м (1:47.68);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь), (Суми) — 800м (2:11.47);
  • (у пів-фіналі) — чемпіонат світу серед юніорів (Бидгощ) — 800м (2:08.44);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (Луцьк) — 800м (2:10.45).
5. Елена Сидорская

Сидорська Олена Володимирівна

Дата народження: 30.07.1994
Спортивне звання: Майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — чемпіонат м. Києва у приміщенні — 1500м (4:24.85);
  • — командний чемпіонат України серед дорослих та молоді (Кіровоград) — 400м (55.84);
  • — Меморіал Лізи Прокоп (Санкт-Пельтен) — 800м (2:04.00);
  • — чемпіонат м. Києва з легкої атлетики — 1500м (4:13.13);
  • — Всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків (Луцьк) — 1500м (4:15.35);
  • — командний чемпіонат України серед дорослих та молоді (Кіровоград) — 800м (2:05.48);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь), (Суми) — 1500м (4:19.53);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (Луцьк) — 1500м (4:13.03);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь), (Суми) — естафета 4х400м (3:48.61);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (Луцьк) — 800м (2:05.04).

6.

Сітковський Олександр Васильович

Дата народження: 09.06.1978
Спортивне звання: Майстер спорту України, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — пробіг «Dnipro City Marathon» (Дніпро) — напівмарафон (1:07:27);
  • 19м — міжнародний марафон (Гуанчжоу) — марафон (2:42:38);
  • 20м — Олімпійські ігри (Ріо-де-Жанейро) — марафон (2:14:24).

7. Виктория Ткачук

 Ткачук Вікторія Вікторівна

Дата народження: 08.11.1994
Спортивне звання: Майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України з легкої атлетики.
Досягнення в 2016 році:

  • — чемпіонат м. Києва з легкої атлетики — 400м (53.12);
  • — всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків (Луцьк) — 400м з/б (55.32);
  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — 400м з/б (56.79);
  • — командний чемпіонат України (Запоріжжя) — 60м (7.77);
  • — Кубок України з легкої атлетики (Кіровоград) — 400м (52.58);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (Луцьк) — 400м з/б (55.96);
  • — чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь), (Суми) — естафета 4х400м (3:48.61);
  • — Palio Città della Quercia (Роверето) — 400м з/б (57.96);
  • (у пів-фіналі) — чемпіонат Європи з легкої атлетики (Амстердам) — 400м з/б (56.17)
  • (у пів-фіналі) — Олімпійські ігри (Ріо-де-Жанейро) — 400м з/б (56.87).

Перелік стипендіатів 2016 року за посиланням.