Чемпіонат Донецької області з кросу

З 11 по 12 березня у Слов’янську проходив чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного кросу.

В урочистому відкритті змагань взяв участь начальник відділу в справах сім’ї, молоді та спорту Слов’янської міської ради Олександр Міщенко. Він привітав учасників з першим весняним стартом на повітрі і побажав показати всім свої найкращі результати.

Змагання були відбірковими до чемпіонату України з легкоатлетичного кросу, який відбудеться 24-25 березня у м. Цюрупинськ (Херсонська область). У чемпіонаті участь прийняли 100 спортсменів із різних міст та районів області. Спортсмени змагалися на дистанціях: 1000м, 2000м, 3000м, 5000м та естафетний біг 4х1км (юнак+дівчинка, юніор+юніорка). Залік на змаганнях особисто-командний.

Ольга Сурда – 3000 м (12.08 хвл) м.Бахмут;
Ганна Макарова – 5000 м (20.25 хвл) м.Бахмут.

В естафеті перемогла команда м.Бахмут, другою стала команда м.Слов’янська, а третє місце посіла команда м.Димитрів.

Під час церемонії нагородження начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик привітав учасників змагань та побажав їм показати свої найкращі результати на чемпіонаті України в м.Цюрупинськ.

Команди, а також спортсмени, були нагороджені грамотами, медалями, кубками та пам’ятними сувенірами управління з питань фізичної культури та спорту і федерації легкої атлетики Донецької області.