Чемпіонат області «Шукаємо таланти»

18 березня 2016 року в легкоатлетичному манежі спортивного комплексу «Металург» м.Артемівська було проведено відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики  серед юнаків та дівчат  2003, 2004, 2005 років народження  «Шукаємо таланти».

В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик та президент федерації легкої атлетики Донецької області Віктор Лис. У своєму вітальному слові Володимир Петрович відзначив, що йому дуже приємно бачити стільки дівчат та хлопчиків які полюбляють легку атлетику і він вірить в те, що хтось обов’язково досягне великих успіхів. Віктор Мілентійович також привітав учасників змагань і побажав показати всім свої найкращі результати.

На цьому чемпіонаті успішно дебютували, на базі легкоатлетичного манежу стадіону «Металург», такі види програми як метання дитячого списа  і стрибки з жердиною.

В змаганнях взяли участь 16 команд з різних міст та районів – понад 250 хлопчиків та дівчат. Команди які представили спортсмени: м.Димитрова, м.Лисичанська, м.Дружківки, м.Щастя, м.Сєвєродонецька, м.Торець, м.Вугледару, м.Краматорська, м.Костянтинівки, м.Артемівська (2 команди), Артемівського району, Слов’янського району, Красноармійського району, обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України, Донецької обласної ДЮСШ інвалідів.

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Протоколи змагань з бігових видів.

Протоколи змагань з технічних видів.