Збірна Донецької області виступила на чемпіонаті України з кросу.

З 24 по 25 березня у місті Цюрупинськ пройшов чемпіонат України з кросу. На цих змаганнях збірну команду Донецької області представили 12 спортсменів із різних міст регіону.
Після першого дня бронзову нагороду отримав представник ДВУОР ім.С.Бубки Артем Алфімов. Він подолав дистанцію 4 км за 13 хв 34 сек. Андрій Лисенко — представник КДЮСШ №1 міста Артемівська, на цій дистанції із часом 14 хв 14 сек став дев’ятим. Ганна Макарова на дистанції 3 км із часом 12 хв 36 сек фінішувала п’ятою. Ольга Сурда також посіла п’яте місце на дистанції 2 км із часом 7 хв 58 сек.

У другий день змагань наші спортсмени змагалися у естафеті 4х1 км. Ольга Сурда, Артем Алфімов, Ганна Макарова та Дмитро Роговий фінішували сьомими.

Донецька область зайняла на змаганнях загальнокомандне десяте місце.