Відкритий чемпіонат Донецької області у Бахмуті

З 22 по 23 квітня на стадіонах «Металург» та «Авангард» міста Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002 років народження та молодше.

Урочисте відкриття змагань провели: Заслужений тренер України та СРСР, президент федерації легкої атлетики Донецької області Віктор Лис, старший тренер з легкої атлетики Донецької області Тетяна Серорез та Заслужений тренер України Ігор Скирда.

У змаганнях взяли участь 300 легкоатлетів — 19 команд Донецької області та 1 команда Луганської області: КДЮСШ №4 управління освіти Маріупольської міської ради, КДЮСШ «Лідер» профспілкового комітету Маріупольського морського порту, ДЮСШ Вугледарської міської ради, комунальний позашкільний навчальний заклад спортивного профілю «КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради», ДЮСШ Костянтинівської міської ради, Димитровська ДЮСШ, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім.С.Бубки, Великоновоселківська районна КДЮСШ «Старт», ДЮСШ Дружківської міської ради, Торецька ДЮСШ, ДЮСШ м.Слов’янськ, ДЮСШ Бахмутського району, Слов’янська районна КДЮСШ «Колос», м. Бахмут, м.Добропілля, м.Костянтинівка, м.Димитрів, м.Слов’янськ, м.Маріуполь та м.Сєвєродонецьк Луганської області.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації та федерації легкої атлетики Донецької області.

Результати переможців та призерів змагань за посиланням.

Протоколи змагань з технічних видів та з бігових видів.