Вітаємо Логвіненко Аліну з днем народження!

Логвиненко 2

Аліна Логвіненко — Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, переможець чемпіонату Європи 2009 року серед юніорів (Сербія), бронзовий призер чемпіонату Європи 2009 року (Сербія), бронзовий призер чемпіонату Європи 2011 року в естафеті 4х400м (Стокгольм), переможець чемпіонату Європи 2012 року в естафеті 4х400м (Хельсінкі), учасниця Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні (4 місце у естафетному бігу 4х400м ).

Шановна Аліна!

Завдяки Вашій насназі, силі волі, кропіткому труду на протязі багатьох років Ви були і залишаєтеся провідним атлетом України та світу. Незважаючи на травми, незгоди та інші перешкоди, Ви знаходите у собі сили та бажання рухатися вперед, прогресувати та не зупинятися на досягнутому. Саме Ваші відданість справі та талант сформувалися у чемпіонський характер.

У цей день спортивна спільнота Донецької області та України від усієї душі і серця бажає Вам оптимізму, стійкості, бадьорості духу, міцного здоров’я, любові, щастя, миру. Нехай здійсняться Ваші бажання, множаться досягнення, нехай оточуючі Вас люди дарують Вам більше тепла і ласки.