Вітаємо з ювілеєм Антоніну Єфремову!

efremova_antonina

Антоніна Єфремова — майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Пекінськой і Афінської Олімпіад, переможниця всесвітньої Універсіади, чемпіонатів і Кубків Європи. У 2011 році стала чемпіонкою Європи в Стокгольмі, встановивши рекорд змагань на дистанції 400 метрів та допомогла завоювати бронзу в естафеті 4х400 метрів. У 2011 отримала звання «Людина року у сфері спорту» м.Артемівська. З 2005 року щорічно організовує змагання з легкої атлетики “чемпіонат Донецької області на призи МСУМК А.Єфремової”, який у останні роки став відкритим.

Шановна Антоніна!

Будучи вихідцем невеликого містечка Часів Яр Вам вдалося зробити приголомшливу кар’єру у великому спорті. Ваші досягнення змусили весь світ говорити про Україну та школу легкої атлетики Донецької області. Та навіть закінчивши кар’єру спортсмена Ви не на хвилину не зупиняєтеся у справі розвитку та поширення легкої атлетики серед юнаків та молоді.

У цей яскравий день спортивна спільнота Донецької області та України від усієї душі і серця бажає Вам миру, міцного здоров’я, тепла близьких людей, довгих років життя, щоб всі перепони оминали стороною та нових перемог поза біговою доріжкою.