Ріо-2016: підсумки виступів легкоатлетів Донеччини.

З 12 по 21 серпня на XXXI Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро відбулися змагання з легкоатлетичних видів програми. Донецьку область у складі збірної команди України представили 9 атлетів.

Результати виступів наших спортсменів:

• Олексій Семенов першим вступив до боротьби у метанні диску 12 серпня та за підсумками трьох вдалих спроб посів 17 місце у кваліфікаційній групі Б з результатом 55.35м. Останнім у цьому виді до фіналу відібрався бельгієць з результатом 62.68м.

Рио - Алексей Семенов

• також у перший день Олімпіади стартував Руслан Дмитренко у спортивній ходьбі на 20км. Він показав час 1:21:40 та серед 79 учасників став 16-м.

Рио - Руслан Дмитренко

• 13 серпня Ольга Саладуха боролася у групі Б за вихід до фіналу з потрійного стрибку. На жаль Ользі не вистачило 11 сантиметрів, її результат – 13.97м та загальне 18 місце на Олімпіаді-2016.

Рио - Ольга Саладуха

• 15 серпня, також у групі Б, за потрапляння у фінал з метання диску змагалася Наталія Семенова. У своїй групі Наталія посіла 6 місце метнувши диск на 58.41м. Результат для виходу до фінальної частини змагань у цій дисципліні склав 60.23м.

Рио - Наталья Семенова

• Вікторія Ткачук 15 серпня вдало дебютувала на Олімпійських іграх кваліфікувавшись у третьому забігу до півфіналу бігу на 400 метрів з бар’єрами з часом 56.14с. Показаного у півфіналі результату 56.87с на жаль не вистачило для виходу у фінал.

Рио - Виктория Ткачук 2

• Ольга Ляхова 17 серпня не змогла пробитися до півфіналу у бігу на дистанції 800 метрів. З часом 2:03.02 Ольга стала шостою у першому забігу.

Ольга Ляхова 2

• 18 серпня стартували кваліфікації у жіночій естафеті 4х100м. У складі української команди виступила представниця Донеччини Марія Рємєнь (разом з Олесею Повх, Наталією Погребняк та Єлизаветою Бризгіною). У першому забігу наші дівчата, з кращим результатом сезону (42.49с), посіли 3 місце. А за підсумками фіналу 19 серпня, ще раз покращивши свій результат (42.36с) – стали шостими.

Мария Ремень

• кваліфікації у жіночій естафеті 4х400 метрів почалися 19 серпня. Україну у цій дисципліні представили: Аліна Логвиненко, Ольга Бібік, Тетяна Мельник та Ольга Земляк. Дівчата у першому забігу показали кращий результат сезону – 3:24.54 та фінішували другими. У фіналі наша команда розраховувала боротися за медалі, але показаного часу 3:26.64 вистачило лише на п‘яте місце.

Рио - Алина Логвиненко (2)                         Рио - Алина Логвиненко (3)

• в заключний день відбулися змагання тільки у одному виді змагань – марафоні. У забігу взяли участь 155 учасників. Кращий час з українців показав Олександр Сітковський – 2:14:24. Результатом Олександра стало загальне 20 місце.

Рио - Александр Ситковский

Загалом у легкоатлетичній частині програми Олімпійських ігор 2016 року Україна виборола одну бронзову нагороду (Богдан Бондаренко став третім в стрибках у висоту з результатом 2.33м), та посіла 35 місце.

За підсумками всієї Олімпіади наша команда стала 31-ю з двома золотими, п’ятьма срібними та чотирма бронзовими нагородами.