У Бахмуті провели Олімпійський урок та чемпіонат Донецької області на призи ЗМСУ І.Ліщинської

2-3 вересня у Бахмуті відбулися обласні змагання серед юнаків — Олімпійський урок «Дитяча легка атлетика» та чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002, 2003 років народження та молодше на призи ЗМСУ І.Ліщинської.

Урочисто відкрили змагання: начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, Заслужений майстер спорту України Ірина Ліщинська, Заслужений майстер спорту України Аліна Логвиненко, старший тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез та Заслужений тренер України Ігор Скирда.

Розпочалися заходи з виступів юних атлетів, які змагалися за сімома видами програми Олімпійський урок «Дитяча легка атлетика», у яких взяли участь 5 команд.

Трійку призерів склали:

                1-е місце — Мирноград (колишній Димитрів);
2-е місце — КДЮСШ №1 м.Бахмут;
3-е місце — м.Часів Яр

В цілому у змаганнях взяли участь 280 спортсменів 11 команд Донецької області: з Бахмуту, Вугледару, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Маріуполя, Мирнограду, Торецька та команди Донецького вищого училища олімпійського резерву ім.С.Бубки.

Переможці та призери чемпіонату були нагороджені медалями та грамотами від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації та федерації легкої атлетики Донецької області. Чемпіони з бігу на дистанціях 800м та 1500м отримали кубки від Ірини Ліщинської.

Протоколи змагань з технічних видів за посиланням.

Протоколи змагань з бігових видів за посиланням.

Відеофрагменти змагань: