У Бахмуті провели відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики.

20-21 січня на базі легкоатлетичного манежу стадіону «Металург» м.Бахмута відбувся відкритий чемпіонат Донецької області серед юніорів та чемпіонат Донецької області серед чоловіків та жінок. Змагання проводилися з метою формування складу збірної Донецької області для участі у командному чемпіонаті України у приміщеннях, який відбудеться з 27 по 28 січня у Запоріжжі.

У чемпіонаті взяли участь 174 спортсмена з Донецької та Луганської областей. Серед них були учасники чемпіонату світу серед юніорів Андрій Аліксійчук та Наталя Пироженко. Андрій виграв свій забіг на 800 метрів з результатом 2:06.0, а Наталя перемогла на дистанції 400 метрів (58.4).

На змаганнях було встановлено відразу декілька рекордів стадіону «Металург» м.Бахмута. В тому числі й результат Олени Сідорської, яка перемогла у бігу на 800 метрів з результатом 2:06.3 метрів, з нормативом Майстра спорту України.