Легкоатлети Донеччини серед призерів міжнародної зустрічі.

6-7 травня у Туреччині відбулася міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики Білорусь-Туреччина-Україна серед юнаків та дівчат.

У складі збірної команди України Донецьку область на турнірі представили 3 спортсмени. Артем Коноваленко переміг у потрійному стрибку з результатом 14.73м та став другим в стрибках у довжину з результатом 7.03м. Катерина Коваль з особистим рекордом виборола друге місце на дистанції 800м з часом 2:12.51. Цей результат дозволив Катерині відібратися на чемпіонат світу серед юнаків та дівчат. Олександр Романовський у штовханні ядра (16.13м) закінчив змагання на четвертому місці.

За результатами зустрічі Україна посіла друге командне місце з 216 очками, поступившись Туреччині (263 очки), Білоруси стали третіми (154 очки).