Артем Алфімов, Вадим Лонський та Олександр Пирогов — призери міжнародної зустрічі.

13 травня у Луцьку відбулася міжнародна матчева зустріч U-20 Україна-Кіпр-Ізраїль-Румунія-Білорусь. З загальними 103 очками Україна перемогла на змаганнях випередивши у напруженій боротьбі команду Білорусі (97 очок), третє місце посіла збірна Ізраїлю (75 очок), четверте — Румунія (71 очко), п’яте — Кіпр (57 очок).

Суттєвий внесок в перемогу збірної України зробили представники Донецької області Артем Алфімов та Олександр Пирогов. Артем Алфімов став другим на дистанції 3000 метрів (8:32.25), Вадим Лонський виборов срібло у бігу на 1500м (3:59.02), а Олександр Пирогов у складі естафетної команди разом з Олексієм Овчаренко, Олександром Савенко та Яном Конящим виграли забіг 4 х 100м (42.40 с).

Загалом українські легкоатлети були першими у 8-и видах програми, в 11-ти — другими, п`ять разів фінішували третіми.