Результати виступу Донецької області на командному чемпіонаті України.

17-18 травня на кропивницькому стадіоні «Зірка» відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 року народження та молодше. Донецьку область на чемпіонаті представили 28 атлетів (12 юніків та 16 дівчат).

Вже традиційно у цьому сезоні, високі результати показали лідери нашої команди, які представляли збірну України 6-7 травня на міжнародній матчевій зустрічі у Туреччині, Катерина Коваль та Артем Коноваленко. Катерина стала чемпіонкою у бігу на дистанції 800м (2:13.75), а Артем переміг у потрійному стрибку (15.09м). Крім того бронзовим призером на дистанції 110м з бар’єрами (15.31с) став Олексій Чаплін. Четверті місця посіли Марія Ларіна у штовханні ядра (11.80м) та Валерія Панасенко у стрибках з жердиною. Кирило Приходько став п’ятим у бігу на 100м (11.34с). У стрибках з жердиною серед юнаків п’ятим був Андрій Дибка (3.60м).

Повні результати виступів легкоатлетів Донеччини за посиланням.

У командному заліку серед 23 областей Донецька область посіла 6 місце з 474 очками. Результати командного заліку за посиланням.

Всі результати на офіційній сторінці змагань за посиланням.