Протягом минулого тижня легкоатлети Донеччини вдало виступили на змаганнях різного ґатунку.

25 травня відбувся Кубок Риги з легкої атлетики. У складі української команди на дистанції 1500м виступив представник Донецької області Андрій Аліксійчук. Наш атлет показав результат 3:48.26 хв та посів призове третє місце.

27 травня міжнародні змагання прийняло грецьке місто Каламата. Тут, на дистанції 400м з бар’єрами, не було рівних нашій Вікторії Ткачук. З часом 57.40 Вікторія впевнено випередила своїх опоненток та здобула заслужену перемогу.

Ще одні змагання відбулися 28 травня у Дніпрі — «Dnipro Half Marathon». Від Донеччини на дистанції 21.0975км виступив Артем Піддубний, який місяць тому переміг на Міжнародному марафоні у Харкові. Від самого початку півмарафону Артем закріпився за лідерами забігу Юрієм Грицаком з Миколаєва та Сергієм Марчуком з Ковеля. У такому складі і фінішувала трійка призерів: 3 місце — Артем Піддубний (1:09:25), 2 місце — Сергій Марчук (1:08:41), 1 місце — Юрій Грицак (1:07:03).