Донецька область показала високі результати на чемпіонаті України серед молоді.

21-22 червня у Кропивницькому відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. За підсумками чемпіонату буде формуватися склад збірної України на чемпіонаті Європи серед молоді, який відбудеться з 13 по 16 липня у місті Бидгощ (Польща).

Донецьку область на змаганнях представили 15 атлетів (9 чоловіків та 6 жінок), які вибороли 11 медалей:

• Андрій Аліксійчук — 3-є місце у бігу на 1500м (4:00.17);
  • Олена Радюк була третьою у бігу на 400м (56.33с).

Крім того, жіноча естафетна команда Донецької області 4 х 400м, у складі з Анастасією Голєнєвою, Мариною Дуць, Наталєю Пироженко та Оленою Радюк, випередила всіх опонентів та здобула золото змагань.

Всі результати виступів наших легкоатлетів за посиланням.

Серед 26 команд-учасниць чемпіонату України Донецька область з 1257 очками посіла 5 місце. Командний залік за посиланням.

Повні результати на офіційній сторінці змагань за посиланням.