Донецька область виборола бронзу головного чемпіонату сезону в Україні.

5-8 липня на стадіоні «Зірка» у м.Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Ці змагання були одним з основних етапів відбору до чемпіонату світу, який відбудеться з 4 по 13 серпня у Лондоні.

Від Донецької області у чемпіонаті взяли участь 29 атлетів — 12 чоловіків та 17 жінок. На п’єдестал пошани піднялися:

• Вікторія Калюжна — 3 місце на дистанції 5000м — 15:51.76 (норматив — 15:22.00);
  • Ганна Шелех — 3 місце у стрибках з жердиною — 4.00м (норматив — 4.55м).

Крім того, золоті медалі чемпіонату здобула жіноча команда Донецької області у естафеті 4 х 400м (Аліна Логвиненко, Наталя Пироженко, Олена Радюк, Вікторія Ткачук), з результатом 3:39.75.

У змаганнях з багатоборств Донеччину представила Ганна Нелепа. Ганна за підсумками семиборства набрала 4978 очок та стала срібним призером чемпіонату, поступившись представниці Київської області Анастасії Черемісіній лише 23 очками.

Детально ознайомитися з результатами виступів наших атлетів можна за посиланням.

У командному заліку серед 24 областей наша команда з 1845 очками посіла почесне 3 місце (Харківська область — 2235, м.Київ — 2565 очок). Результати командного заліку за посиланням.

Повні результати на офіційній сторінці змагань за посиланням.