Олександр Сітковський: Вікової планки для марафонця немає.

23 вересня 2017 року Краматорськ став місцем наймасовішого бігового заходу в історії Донецької області, зібравши близько 2500 атлетів з різних міст України. Торік тут пройшов перший напівмарафон (дистанція 21,1 км), а тепер головним забігом став перший марафон (класична дистанція 42,195 км).

У обох стартах брав участь майстер спорту України міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор 2008, 2012 та 2016 років Олександр Сітковський. У 2016 році в Краматорську він показав найкращий час на дистанції 5 км – 16:11.01, а цьогоріч допоміг естафетній команді Маріуполя здобути перемогу на марафонській дистанції 42,195 км (час команди 2:29:46).

Зазначимо, що бігти в Краматорську 39-річному Олександру довелось через 5 днів після марафону в Пекіні, де він з досить високим результатом – 2:13.36 – посів підсумкове п’яте місце та виявився кращим серед білошкірих учасників цієї дистанції.

Враження Олександра від змагань: «Я дуже радий, що в Донецькій області проводяться такі масові спортивні заходи. Тим більше, якщо це марафон: і учасників складно зібрати, і сама його організація є дуже клопітною та затратною. Якщо порівнювати з минулим роком, то все залишилося на тому ж вищому рівні.

Сьогодні участь у марафонській естафеті для мене була в більшій мірі тренуванням. Біг не максимальним темпом, тому що після марафону ще не пройшов відновлення, на яке зазвичай йде близько 10 днів. Але все одно намагався показати те, на що я в даний момент здатний.

У найближчих планах – відпочинок. Далеко в майбутнє не заглядаю. А вікової планки для марафонця немає: люди бігають і в 50 років, і в 60 років. Щодо себе скажу: поки бігається – буду бігати».

За інформацією прес-служби Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.