Слов’янськ прийняв обласні змагання з легкоатлетичного кросу.

7-8 жовтня відбувся чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного кросу присвячений пам’яті ЗТУ М.Ковальова. Змагання проходили на базі державного підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов’янський курорт» міста Слов’янська, з метою формування складу збірної команди області на чемпіонат України з кросу.

Участь у чемпіонаті області взяли команди Бахмута, Дружківки, Маріуполя, Мирнограду, Слов’янська та Слов’янського району.

Серед загальних результатів відзначимо: дистанцію 1км серед дівчат до 16 років з часом 3:06 виграла Ольга Дибка з Бахмута, другою стала Ірина Карцева з Дружківки (3:25), 3 місце посіла бахмутчанка — Марія Слюсар (3:28). У бігу на 2км серед дівчат до 18 років перемогла Поліна Слищенко зі Слов’янська (6:47), друге місце — Поліна Батіщева з Бахмута (6:58), третє — Яна Кенік з Мирнограда (7:12). У юнаків до 18 років чемпіоном з 3-кілометрового кросу став Станіслав Кононенко з Бахмута (9:40), а Тетяна Гаценко зі Слов’янська виграла забіг на 4км серед молоді (15:48).

Трійка призерів у командному заліку:

  1. Бахмут;
  2. Мирноград;
  3. Маріуполь.

Переможців та призерів змагань нагородили медалями, грамотами та цінними подарунками.

Протоколи змагань за посиланням.

Особисті рахунки команд за посиланням.