У Донецькій області розіграли призи ЗТУ Віталія Петрова.

16-17 грудня 2017 року у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичних стрибків на призи особистого тренера олімпійських чемпіонів Сергія Бубки, Олени Ісінбаєвої та Тіаро Браз да Сілви, Заслуженого тренера України Віталія Петрова. Програма змагань включала 4 види: стрибки з жердиною, стрибки у висоту, стрибки у довжину та потрійний стрибок.

У чемпіонаті взяли участь 16 команд з Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Київської, Луганської, Миколаївської, Полтавської та Харківської областей.

На церемонію урочистого відкриття змагань завітали почесні гості: Герой України, олімпійський чемпіон Сергій Бубка, бронзова призерка Олімпійських ігор Олена Говорова, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Віктор Ремський, бахмутський міський голова Олексій Рева, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик, президент Федерації легкої атлетики Донецької області Віктор Лис та заслужений тренер України Ігор Скирда. Під час відкриття змагань бахмутському міському голові Олексію Реві вручили подяку Міністертва молоді та спорту України за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, а також подяками Національного олімпійського комітету та пам’ятними сувенірами нагородили провідних тренерів та діячів сфери фізичної культури та спорту Віктора Лиса, Ігоря Скирду, Тетяну Серорез, Ігоря Анушкевича, Костянтина Кірпулянського, Івана Костянецького, Віктора Ремського, Володимира Мицика та чемпіонку Європи з легкої атлетики серед юніорів Олену Радюк.

Після урочистого відкриття змагань Сергій Бубка, Олексій Рева, Віктор Ремський та Володимир Мицик провели нагородження переможців та призерів ранкової програми змагань кубками, медалями, грамотами, пам’ятними сувенірами, а призерів у жердині — додатково грошовими винагородами.

Стосовно результатів чемпіонату слід відзначити: Анастасія Котова (Київська обл.) та Тетяна Гомора (Харківська обл.) у стрибках з жердиною серед дівчат до 16 років подолали планку 3.20м, та Анастасія перемогла за кількістю спроб, у дівчат до 18 років переможницею стала Марія Ященко (Київська обл.) з результатом 3.70м, а у старших жінок — Аліна Лесик (Миколаївська обл.), результат — 3.60м. Серед юнаків до 18 років переміг спортсмен з Дніпра Ігор Корнишов (4.40м), чоловічу жердину представив досвідчений та титулований Олександр Корчмід, який подолав висоту 4.80м.

В стрибках у висоту серед дівчат до 18 років перемогла представниця Миколаївщини Катерина Макаренко (1.65м), серед юніорок звання кращої виборювали Ірина Миронюк та Ольга Мильничук (обидві з Житомирської області) — спортсменки взяли висоту 1.70м, але за спробами виграла Ірина. Давід Оломський з Костянтинівки намагався штурмувати рекорд бахмутського манежу серед юніорів (2.06м), але ця висота поки не підкорилася йому, кінцевий результат 2.02м.

В стрибках у довжину серед дівчат до 16 років з показником 5.30м перемогла Арина Зінченко (Бахмут), серед юніорок боротьба за перше місце відбулася між рекордсменкою світу з багатоборства Аліною Шух (Київська обл.) та Іриною Нерубальщук (Харківська обл.), лише один сантиметр визначив долю першого місця: Аліна Шух — 5.67м, Ірина Нерубальщук — 5.66м. Серед жінок молоді у довжині перемогла Оксана Мартинова (Харківська обл.) з відміткою 5.93м. У юніорів Даніїл Горбенко з Бахмуту намагався скласти конкуренцію Артему Матвєєву (Полтавська обл.), і хоча йому вдалося показати свій кращий результат у приміщені — 7.08м, цього виявилося недостатньо — Артем стрибнув на 7.22м.

У потрійному стрибку Артем Коноваленко двічі був близьким до результату 15 метрів, але всеж трошки не вистачило і він настрибав на 14.96м. Аліна Шух спробувала свої сили у нетиповому для себе виді — потрійному стрибку, та показала досить непоганий результат 12.00м.

Протоколи змагань зі стрибків у висоту та з жердиною за посиланням.

Протоколи змагань зі стрибків у довжину та потрійного стрибка за посиланням.