Результати Відкритого чемпіонату Донецької області серед юніорів та спортсменів 1998 р.н. і старше.

19-20 січня 2018 року у м.Бахмут відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юніорів та дорослих, в якому прийняли участь найсильніші легкоатлети країни. На урочистому відкритті змагань вшанували пам’ять судді міжнародної категорії , людина яка внесла багатий внесок в проведення змагань різного рівня в Україні, Віталія Корецького.

У фінальних забігах на дистанції 60м серед юніорів перемогу здобув Пирогов Олександр(6.7h). На цій дистанції  також не поганий результат показав Приходько Кирило(6.8h). Бондар Станіслав(1:59.8h) став кращим з бігу на 800м. Оломському Давиду в стрибках у висоту підкорилась планка встановлена на висоті 2 метри, а Поліщуку Микиті у стрибках з жердиною 4.30 м. Коноваленко Артем  показав високий результат у потрійному стрибку, 15.02м.

Справжня боротьба серед чоловіків розгорнулась на дистанції 60м. Перемогу виборов Ібрагімов Еміль(6.6h), другу сходинку отримав Федоровський Григорій(6.7h). З бігу на 400м перемогу здобув Євген Винничук(50.6h). Алфімов Артем(8:47.3h) став кращим з бігу на 3000м.

Результати змагань серед юніорів доступні за посиланням.

Результати змагань серед чоловіків доступні за посиланням.

Серед юніорок з бігу на 60м з/б перемогу здобула Аліна Шух(8.6h), Також Аліна здобула перемогу в інших видах:стрибки у висоту(180см), стрибки у довжину (5.96м), штовхання ядра(13.44м) .  Перше місце на дистанції 60м виборола Коновалова Євгенія(7.6h), Мальцева Катерина з результатом 7.7h стала другою .  Коваль Катерина(2:12.2h) стала найкращою з бігу на 800м. Найкращою на дистанції 200м була Радюк Олена(26.3h).

Серед жінок з бігу на 60м Ткачук Вікторія (7.4h) за першу сходинку боролася з Поповою Катериною(7.5h). З бігу на 800м найкращою стала Пироженко Наталія (2:09.5h).  У секторі зі стрибків у довжину бронзова призерка чемпіонатів Європи, участниця Олімпійських ігор 2016 року, Марина Бех демонструвала своє мастерство. Її результат 6.45м став новим рекордом  легкоатлетичного манежу «Металург».

Результати змагань серед юніорок доступні за посиланням.

Результати змагань серед жінок доступні за посиланням.