Результати командного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

У Сумах завершився перший національний старт зимового сезону – командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. За  командним заліком збірна Донецької області зайняла четверте місце, чемпіонату багатоборців –  шосте.

Ігор Гончар (7.53м) став першим серед чоловіків в стрибках у довжину. Чудовий результат на дистанції 400м показав  Поздняков Олексій(48.20с), та зайняв друге місце. У секторі  потрійного стрибка Малосілов Олександр закінчив другим з результатом 15.56 м. Аліксійчук Андрій(3:52.50) здобув третю сходинку серед чоловіків з бігу на 1500м..

На дистанції 800м серед жінок найкращою була Пироженко Наталія з результатом 2:08.74. Попова Катерина з результатом 6.07м стала третьою серед жінок у стрибках у довжину. На дістанції 60м Ткачук Вікторія також зайняла третє місце з результатом 7.63с.. У потрійному стрибку серед жінок найкращою була Анна Красуцька – 13.33м.

У естафетному бігу 200+400+600+800 м серед жінок команда нашої області (у складі Радюк Олена, Логвиненко Аліна , Ткачук Вікторія, Лобанова Лілія ) зайняла перше місце з результатом 5:11.93.

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію, можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ, перейшовши за цим посиланням.