Результати юнацького Чемпіонату України у приміщенні

30 січня – 1 лютого у Сумах пройшов юнацький чемпіонат України з легкої атлетики серед атлетів 2001 р.н. та молодші. За  командним заліком збірна Донецької області зайняла четверте місце.

Одним з найяскравіщих виступів серед легкоатлетів юнаків Донецької області можна зазначити Приходько Кирила.На дистанції 60м серед юнаків він посів другу сходинку с результатом 7.10.  У фінальних забігах на дистанції 200м  Кирил виконав норматив для участі на юнацькому Чемпіонаті Європи , котрий відбудеться в Угорщині у липні. З його результатом 22.53с він зайняв друге місце, маючи розрив усього 0,01 секунди від першої сходинки. Ми вітаємо спортсмена, та бажаємо йому успіхів і перемог у майбутньому!

Серед стрибунів з жердиною Микита Поліщук зайняв друге місце з результатом 4.30м. Третє місце посіла естафетна команда у складі Степаненко Станіслава, Приходько Кирила, Журавова Данила, Овсянникова Миколи з результатом 2:05.04 .

Також слід зазначити спортсменів у фінальних змаганнях:

• Старус Єгор – 4 місце з багатоборства
  • Коновалова Євгенія – 4 місце з бігу на 60м.

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію, можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ, за цим посиланням.