Результати чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів

6 – 7 лютого у Сумах пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. За  командним заліком збірна Донецької області зайняла шосте місце. Це на крок вище, ніж у минулому році. В скринці команди шість медалей.

Дистанція 200м для юніорів стала найрезультативніщою. Одразу два спортсмени зайняли призові місця: «золото» з результатом 22.61с здобув Сергієнко Олексій та «бронза» підкорилася Приходько Кирилу (22.71с). Зі стрибків у довжину перше місце зайняв Горбенко Даніїл. Його результат 7.21м  забеспечив участь у двох міжнародних матчових зустрічях серед юніорів у складі збірноі команди Украіни. А у секторі зі стрибків у висоту Оломський Давид здобув другу сходинку з результатом 2.05м. Третє місце у потрійному стрибку здобув Коноваленко Артем(14.81м).

А серед юніорок на дистанції 800м Катерина Коваль з результатом 2:16.01хв посіла другу сходинку.

Також слід зазначити спортсменів у фінальних змаганнях:

• Кадацький Микита – 4 місце у штовханні ядра
  • Романовський Олександр – 5 місце у штовханні ядра
  • Радюк Олена – 5 місце з бігу на 400 м
  • Батіщева Поліна – 4 місце з бігу на 800 м
  • Поліщук Микита – 5 місце зі стрибків з жердиною

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію, можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ, за цим посиланням.