Збірна команда Донецької області в трійці найсильніших!

Збірна команда Донецької області в трійці найсильніших!

З 9 по 11 лютого в місті Суми проходив головний старт національного зимового легкоатлетичного сезону – чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді.

У загальнокомандному заліку серед дорослих атлети нашого регіону набрали 1345 очок та посіли 3 місце, поступившись Київській області (1925 очок), м. Києву (1800 очок).

Ольга Саладуха  з результатом 13.85 м  стала чемпіонкою в потрійному стрибку серед жінок, у цьому виді з результатом 16.13 м перше місце серед чоловіків посів Олександр Малосілов. На дистанції 200 м найкращою серед жінок з результатом 24.09 стала Анастасія Голєнєва. Жіноча естафета 4х400 м у складі Аліни Логвіненко, Вікторії Ткачук, Марії Миколенко та Наталі Пироженко – здобула «золото» з  результатом 3:40.13.

Другу та третю сходинку зайняли легкоатлети Донеччини:

  • Сергій Смелик– другий з бігу на 60 м (7.71 м);
  • Андрій Аліксійчук – другий з бігу на 1500 м (3:54.01);
  • Наталя Пироженко – друга в бігу на 800 м (2:07.91);
  • Ігор Гончар – третій зі стрибків у довжину (7.56 м);
  • Андрій Аліксійчук, Кузьменко Олександр, Олексій Поздняков та Кирило Приходько – треті в естафеті 4х400 м (3:24.16);
  • Олексій Поздняков – третій з бігу на 400 м (47.69 с);
  • Катерина Попова – третя у потрійному стрибку (12.95 м);

Найближчими до фіналу були спортсмени:

  • Катерина Коваль – четверта з бігу на 800 м (2:13.17);
  • Ганна Шелех – четверта у стрибках з жердиною (3.80 м);
  • Марія Миколенко – четверта з бігу на 200 м (25.76);
  • Олексій Сергієнко – четвертий з бігу на 200 м (22.53);
  • Марина Дуць – п’ята на дистанції 1500 м (4:45.37);
  • Артем Алфімов – п’ятий на дистанції 1500 м (3:56.23);
  • Ганна Нелепа — п’ята у п’ятиборстві (3554 очок);
  • Артем Коноваленко – шостий у потрійному стрибку (15.39 м).

За підсумками змагань серед молоді в активі атлетів Донецької області – 975 очок, 11 медалей та 5 місце в загальному заліку серед 26-ти команд.

Чемпіонами та призерами стали:

  • Олександр Малосілов – переможець у потрійному стрибку (16.13 м);
  • Андрій Аліксійчук – переможець з бігу на 1500 м (3:54.01);
  • Наталя Пироженко – чемпіонка з бігу на 800 м (2:07.91);
  • Катерина Попова – чемпіонка у потрійному стрибку (12.95 м);
  • Артем Алфімов – другий на дистанції 1500 м (3:56.23);
  • Ігор Гончар – другий зі стрибків у довжину (7.56);
  • Катерина Коваль – друга з бігу 800 м (2:13.17);
  • Роман Кузьмінов – третій зі стрибків у висоту (2.05)
  • Ганна Нелепа – третя у п’ятиборстві (3554 очок);
  • Марина Дуць – третя на дистанції 1500 м (4:45.37).

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішними виступами!

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію, можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ, за цим посиланням.