Результати чемпіоната Донецької області на честь ЗМС Валерія Подлужного

23-24 лютого у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м.Бахмута відбувся чемпіонат Донецької області на честь ЗМС Валерія Подлужного. Ці змагання були останні в регіональному зимовому легкоатлетичному сезоні.

У змаганнях взяли участь понад двісті спортсменів з різних куточків Донецької та Луганської області. Зоокрема команди КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, ДЮСШ Дружківської міської ради, ДЮКФП-2 міста Краматорська, ДЮСШ Покровського р-ну, «Колос» Покровськ, комунального закладу «Лисичанська МДЮСШ», КДЮСШ №2 міста Сєвєродонецька, ДЮСШ м. Мирноград, ДЮСШ м.Костянтинівка, ДЮСШ м.Торецька ОКДЮСШ м.Дружківка.

Спортсмени показували свою майстерністьу різних видах легкої атлетики. Зокрема з бігу на 60м, 300м, 1000м, 60м з/б, 600м, у штовханні ядра, стрибків з жердиною, стрибки у висоту, потрійний стрибок та у в основному виді Валерія Васильовича – стрибки у довжину.

Протоколи змагань серед чоловіків:

Протоколи змагань серед жінок:

Ми вітаємо спортсменів та тренерів з закінченням зимового сезону, та бажаємо нових перемог вже у наступних змаганнях, котрі згідно з календарного плану ФЛАДО відбудяться 17-18 березня у м.Слов’янську!

Історична довідка:

Подлужний Валерій Васильович

Народився 22 серпня 1952 року у Донецьку.

Заслужений майстер спорту з легкої атлетики (стрибки у довжину), десятиразовий чемпіон СРСР, заслужений майстер спорту СРСР.

Навчався в товаристві «Трудові Резерви» у Донецьку.

Три рази брав участь у Літніх Олімпійських іграх (1972, 1976, 1980). У 1980 р. на Олімпіаді в Москві завоював бронзову медаль. Завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики (1974 р., Рим, Італія), а також дві срібні медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в закритих приміщеннях (1976 р., Мюнхен, ФРН; 1979 р., Відень, Австрія) і дві золоті медалі на літніх Універсіадах (1973 р., Москва; 1979 р., Мехіко, Мексика).

 

Слідкуйте за новинами ФЛАДО на офіційній сторінці Facebook та Instagram.