Результати фінальних змагань Гімназіади України 2018 року з легкої атлетики

17-19 квітня на стадіоні «Динамо» в Одесі проходили фінальні змагання Гімназіади України 2018 року з легкої атлетики. Збірна Донецької області здобула низку нагород!

Одразу дві перші сходинки п’єдесталу підкорилися Марії Ларіній. У секторі зі штовхання ядра вона здобула перемогу з результатом 13м 30см та у метанні диску з результатом 35м 85см. Юрчук Кристина здобула «срібло» з бігу на 100 м с/б – 14.4 с. Ростислав Швець став другим з бігу 110 м с/б та показав час — – 15.7с . У секторі зі стрибків у довжину Ростислав став бронзовим призером з результатом 6м 26 см..Синельников Микита з результатом 22.9с здобув «бронзу» з бігу на 200 м.

Одразу увесь п’єдестал пошани підкорився Донецьким стрибунам з жердиною. Перше місце у цій дисципліні виборов Поліщук Микита(4м 20 см), друге з таким же результатом зайняв Андрій Дибка та трійку переможців з результатом 4м закрив Бородін Данило.