Свято Королеви спорту у Маріуполі!

4-5 травня на стадіоні «Іллічівець» м. Маріуполь відбулось велике свято легкої атлетики, одразу два чемпіонати Донецької області: «Олімпійські надії Приазов’я» та XVII турнір з легкоатлетичних метань пам’яті ЗТУ Г.Корсуна!

Перед початком змагань відбулись показові виступи дітлахів за програмою дитячої атлетики IAFF. Вони зібрали більше сотні юних легкоатлетів не тільки Маріуполя, а Вугледару, Мирнограду, Бахмуту. Юні дарування демонстрували свої звички у різноманітних дисциплінах легкої атлетики, зокрема: 60м,300м, стрибок у довжину, метання м’яча, естафеті та ін. Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та призами.

«Олімпійські надії Приазов’я» об’єднали під своїм гаслом понад дві сотні спортсменів з різних куточків Донецької області: Бахмуту, Дружківки, Вугледару, Торецьку, Мирнограду, Костянтинівки та Маріуполя.

У фінальних забігах на дистанції 100 м серед юнаків категорії U18 перемогу з результатом 10.6с здобув Приходько Кирило, друге місце з результатом 11.0с посів Турлак Володимир. Також Кирил посів перше місце на дистанції 200 м його час – 22.1с. На дистанції 400 м серед юнаків молодших з результатом 51.5с перемогу здобув Сосновенко Олександр. Олександр також став найкращим з бігу на 800 м – 2:00.6 хв.

Результати змагань  серед юнаків молодших за посиланням.

Результати змагань  серед юнаків дорослих  за посиланням.

У фінальних забігах на дистанції 100 м серед дівчат категорії U18 впевнену перемогу з результатом 12.2с здобула Коновалова Євгенія, другою з результатом 12.4с стала Тур Юлія. Юрчук Кристина на дистанції 100 м з/б посіла першу сходинку, її час – 14.7с.. Куракулова Альбіна з результатом 12.8с посіла перше місце на дистанції 100 м серед молодших дівчат . Барабаш Владислава стала найкращою з бігу на 300 м з/б, її результат – 49.4с.

Результати змагань за серед дівчат молодших за посиланням.

Результати змагань за серед старших дівчат  за посиланням.

Традиційно XVII турнір з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді,юніорів та юнаків пам’яті ЗТУ Г.Корсуна порадував плеядою високих результатів!

Серед жінок у метанні молоту 4 кг Філімошкіна Римма продемонструвала високу позначку майстерства – 66 м 20 см. Самороков Данило став найкращим серед юніорів метальників молоту – 70 м 57 см. Одразу дві молотобійки Атохранова Ольга та Ревіна Олександра у метанні 3 кг показали однаковий результат – 49 м 50 см, однак за спробами першу сходинку здобула Ольга, другу посіла Олександра.

Високими результатами порадували штовхальники ядра 6 кг серед юніорів: Романовський Олександр посів перше місце з результатом 17 м 74 см, друге Кадацький Микита з результатом 16м.70см. Горецький Вадим серед юнаків U18 з результатом 15 м 27 см зайняв перше місце.

Серед юнаків у метанні диску вагою 1.5кг Лінник Владислав здобув «золото» з результатом 45 м 60 см. Вегеря Ігор серед молодших юнаків посів перше місце з результатом 42 м 50 см.

За командним заліком:

• 1 місце — ОК ДЮСШ «Україна»(140 очок)
  • 2 місце – КДЮСШ № 4 м.Маріуполь (132 очок)
  • 3 місце – КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. (128 очок)

Результати змагань за посиланнями:

Федерація легкої атлетики Донецької області, виносить велику подяку усім спонсорам змагань: Національному олімпійському комітету, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, керівництву ФЛАДО та МЖК «Азовець».

Ми бажаємо усім тренерам та спортсменам нових спортивних досягнень та як найбільше перемог!