Результати командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків

28-29 травня на стадіоні «Зірка» у м.Кропивницьку відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків на якому збірна Донецької області здобула низку нагород!

У фінальних забігах з бігу на 200м серед юнаків перемогу з результатом 22.18 с здобув Приходько Кирило. Також Кирил з результатом 11.05 с посів друге місце на дистанції 100м. Обидва результати є нормативами для потрапляння на юнацький чемпіонат Європи.. У секторі зі штовхання ядра срібну нагороду отримала Марія Ларіна. Вона послала снаряд на позначку 13 м 78 см. Третю позицію серед стрибунів з жердиною посів Андрій Дибка,  подолавши планку 4м 20 см. У фінальних забігах з бігу на 100м серед дівчат Коновалова Євгенія з результатом 12.50с зайняла третю сходинку п’єдесталу  пошани.

Збірна команда Донецької області у складі Кирила Приходько, Данила Журавова, Олександра Сосновенко та Володимира Турлука здобули золоту нагороду з естафетного бігу  100-200-300-400 м, а дівчата у складі Коновалової Євгенії, Тур Юлії, Танащишеної Євгенії та Альони Зуєвої стали срібними призерами з естафетного бігу

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію, можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ, за цим посиланням.