У Бахмуті відбувся чемпіонат України серед молоді

7-8 липня у Бахмуті, на стадіоні спортивного комплексу «Металург», відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді (U-23). Вперше з 2013 року Донеччина прийняла національні легкоатлетичні змагання національного рівня.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова облдержадміністрації Олександр Куць, привітав спортсменів з початком змагань, побажав їм наснаги і нагородив переможців ранкової програми змагань. Після церемонії нагородження легкоатлетичні змагання продовжилися, а гості ознайомилися зі спортивною гордістю Бахмута – спорткомплексом «Металург».

– Враження від молодіжного чемпіонату України-2018 залишилися виключно позитивні, – розповідає старший тренер збірної України Олексій Сердюченко. – Приємно вразила спортивна база – єдина в Україні, яку можна назвати повноцінною легкоатлетичною. Тут і манеж, і поруч класний стадіон з гарним покриттям на вісім доріжок і якісним інвентарем. Були гарно організовані трансфери – всіх учасників автобуси від залізничною станції Костянтинівка відвозили до Бахмуту, а після завершення змагань – назад на потяг. Дорога зайняла з півгодини. Жодних нарікань не було до умов проживання. Отож, високого рівня організацію відзначили і тренерський штаб, і учасники змагань. Її рівень повністю відповідав національним чемпіонатам.

У загальнокомандному заліку найкращими виявилися представники Донеччини (1540 очок), на другому місці – Харківська область (1515), на третьому – Дніпропетровська (1505).

За результатами змагань да складу збірної України з легкої атлетики, яка 20-21 липня у м. Стара Загора (Болгарія) візьме участь в чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед дорослих, потрапили одразу два представники Донецької області: Кузьмінов Роман – стрибки у висоту та Пироженко Наталя – біг на 800м.

Ми бажаємо спортсменам вдалих виступів та перемог!

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію, можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ, за цим посиланням.

Усі фото за посиланням.