Підсумки чемпіонату України 2018

Ось і завершився головний національний старт з легкої атлетики в Луцьку. В скарбничці збірної Донецької області: 4 – «золотих», 4 – «срібних», 2 — «бронзи» та найголовніше 6 путівок на чемпіонат Європи до Берліна!

З бігу на 100 та 200 м серед чоловіків на доріжці не було рівних Сергію Смелик. «Стометрівку» Сергій подолав за 10.16 секунди, а 200 метрів за 20.50 секунд. Ще один представник Донецької області виборов путівку до Берліна: Олексій Поздняков став найкращим з бігу на 400 м, показавши час – 46.60 секунд. З бігу на 200 м Олексій показав час 21.05 секунди, та посів третє місце.

Високими результатами у потрійному стрибку порадували жінки: чемпіонкою України з результатом 14 м 19 см стала Саладуха Ольга, не відставала й Анна Красуцька, показавши результат 14 м 15 см та встановивши новий особистий рекорд. Серед чоловіків перемогу з результатом 16 м 35 см здобув Олександр Малосілов.

З бігу на 400 м з/б бронзовою призеркою з результатом 56.38 секунд стала Вікторія Ткачук, а срібну нагороду  здобула Марія Миколенко її час – 56.26 секунд.Вікторія та Марія будуть представляти нашу країну у Берліні. З результатом 5207 очок семиборства другу сходинку п’єдесталу посіла Ганна Нелепа.

Слід зазначити фіналістів змагань:

• Ігор Гончар – 4 місце в стрибках у довжину (7 м 67 см)
  • Акліксійчук Андрій – 4 місце з бігу на 1500 м (3:47.30 хв)
  • Коноваленко Артем – 4 місце з потрійного стрибка (15 м 78 см)
  • Красуцька Анна – 4 місце в стрибках у довжину (6 м 32 см)
  • Голєнєва Анастасія – 5 місце на дистанції 200 м (23.95с)
  • Логвиненко Аліна – 5 місце з бігу на 400 м (53.33 с)

Отже, шість спортсменів  Донецької області будуть представляти Україну на чемпіонаті Європи: Сергій Смелик, Олексій Поздняков, Анна Красуцька, Марія Миколенко , Ольга Саладуха та Вікторія Ткачук!

Ми вітаємо спортсменів та бажаємо нових перемог та високих результатів!

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію, можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ, за цим посиланням.