Донецька область найкраща на командному чемпіонаті України серед юнаків!

29-30 вересня на стадіоні «Трудові резерви» м.Дніпро пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат(2001 р.н. та молодші). Не дивлячись на невеликий склад, збірна команда Донецької області продемонструвала свої навички та жагу до перемогу виборовши: 7 – золотих, 4 – срібних, 3 – бронзові медалі та вперше за довгий час перемогла у командному заліку з результатом 717 очок!

У фінальних забігах на дистанцію 100 м з/б з результатом 14.39 с перемогла Юрчук Кристина. З бігу на 800 м серед дівчат Ольга Дибка стала найкращою з часом 2.18:16 хв. Серед десятиборців юнаків не було рівних Старусу Єгору, його результат 5559 очок. Одразу 2 золоті медалі на дистанції 100 м, з результатом 11.18 с та 200 м з результатом 22.46 с. приніс Приходько Кирило.

У фінальних забігах на дистанцію 100 м серед дівчат срібну нагороду здобула Коновалова Євгенія, показавши час – 12.73 с. Серед дівчат семиборок з результатом 3903 очок другою стала Миронець Дар’я. У секторі зі стрибків з жердиною з результатом 4 м 40 см ще одну срібну нагороду приніс Дибка Андрій. Семенов Єгор став другим у стрибках у висоту серед юнаків підкоривши планку встановлену на висоті 1м 90см.

Серед дівчат молотобійок з результатом 45м 33 см бронзову нагороду здобула Ревіна Олександра. Ще одну бронзову нагороду серед дівчат у метанні спису з результатом 41м 71см здобула Фролова Діана. Серед юнаків з бігу на 400м Журавов Данило з часом 51.50с став третім.

Найзапекліша боротьба розігралась на естафетних дистанціях 100+200+300+400м, де серед дівчат та юнаків Донецька область стала найкращою. Естафетна команда(у складі: Коновалова Євгенія, Юрчук Кристина, Куракулова Альбіна, Дибка Ольга) серед дівчат з результатом 2:19.40 хв та естафетна команда(у складі: Турлак Володимир, Приходько Кирило, Журавов Данило, Овсянников Микола) з часом 2:00.85 хв принесли 2 золоті медалі та перемогу у командній першості!