Справжнє спортивне свято відбулося у м. Бахмут!


З 6 по 7 жовтня стадіон «Металург» приймав відкритий чемпіонат області на призи МСУМК А.Єфремової. Цей, вже 14-тий за рахунком турнір, зібрав 14 команд та понад двохсот учасників з різних куточків Донецької та Луганської областей.

На урочистому відкритті змагань були присутні: секретар Бахмутської міської ради  Кіщенко Світлана Іванівна, Майстер спорту України міжнародного класу Антоніна Єфремова, державний тренер Донецької області з легкої атлетики Серорез Тетяна Борисівна, Заслужений тренер України Ігор Володимирович Скирда та відповідальний секретар відділення Національного Олімпійського комітету України в Донецькій області Подопригора Дмитро Юрійович .

На урочистому відкритті змагань Тетяна Борисівна відзначила переможців та призерів командного чемпіонату України у м.Дніпро, де Донецька область вперше за багато років перемогла у командному заліку. Антоніна Єфремова побажала юним спортсменам наснаги, нових спортивних досягнень та якнайбільше перемог. Дмитро Юрійович нагадав про олімпійські цінності та мотивацію до нових перемог.

У фінальних забігах на дистанції 100 м серед дівчат молодшої категорії з результатом 12.8с перемогла Пристинська Еліна. На дистанції 200 м найкращою стала Танащишена Євгенія з часом 26.7 с. Бєлозьорова Ольга з результатом 2:29.3 хв посіла перше місце у фінальних забігах на 800 м. Ларіна Марія перемогла у штовханні ядра з результатом 13 м 68 см.

У фінальних забігах на дистанції 100 м серед дівчат старшої категорії з результатом 12.3с перемогла Юрчук Кристина. Також Кристина перемогла на дистанції 200 м з результатом 25.5с. Фролова Діана стала найкращою серед метальників спису, метнувши снаряд на позначку 41 м 24 см.

У фінальних забігах на дистанції 100 м серед юнаків U18 з результатом 11.0 переміг Журавов Данило. Також Данило став найкращим на дистанції 200 м показавши час 22.6с. На дистанції 400 м серед юнаків з результатом 51.1 с переміг Овсянников Микола. Семенов Єгор переміг у стрибках у висоту, подолавши планку встановлену на висоті 1 м 90 см. У фінальних забігах на дистанції 100 м серед юнаків молодшої категорії з результатом 12.1с переміг Полковников Данило. Вегеря Іван з результатом 14 м 11 см став найкращим зі штовхальників ядра вагою 4 кг.

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації, призами та кубками відділення Національного Олімпійського комітету України в Донецькій області.

Федерація легкої атлетики Донецької області виносить велику вдячність за допомогу та підтримку відділенню Національного Олімпійського комітету України в Донецькій області та особисто його очільнику Ремському Віктору Васильовичу.

Результати змагань серед юнаків U18 за посиланням.
Результати змагань серед юнаків U16 за посиланням.
Результати змагань серед дівчат U18 за посиланням.
Результати змагань серед дівчат U16 за посиланням.

Особисті рахунки команд за посиланням.

УСІ ФОТО ЗМАГАНЬ ДОСТУПНІ ЗА ПОСИЛАННЯМ