Результати чемпіонату Донецької області з кросу пам’яті ЗТУ М.Ковальова

13-14 жовтня відбувся чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного кросу присвячений пам’яті ЗТУ М.Ковальова. Змагання проходили на базі державного підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов’янський курорт» міста Слов’янська.

У змаганнях взяли участь більше сотні спортсменів з Бахмута, Дружківки, Маріуполя, Мирнограду, Слов’янська, Торецька, Краматорська, Покровська, Покровського та Слов’янського району.

На урочистому відкритті змагань були присутні: Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Мицик Володимир Петрович, головний тренер Донецької області з легкої атлетики Серорез Тетяна Борисівна.

Тетяна Борисівна наголосила що цей чемпіонат є відбірковим до чемпіонату України та побажала високих результатів.Володимир Петрович побажав спортсменам міцного здоров’я, гарних спортивних результатів та перемог.

Серед загальних результатів відзначимо: дистанцію 1 км серед дівчат до 16 років з часом 3:24.0 виграла Туяхова Віолета, другою стала Марченко Анастасія з часом 3:25.0. У бігу на 2 км серед дівчат до 18 років перемогла Поліна Слищенко з результатом 6:51.0 Серед юніорок на дистанції 4 км перемогла Ольга Дибка з часом 15:13.0. А серед жінок на дистанції 8 км Кіптенко Яна з результатом 31:01.0

У юнаків до 16 років чемпіоном з 2-кілометрового кросу став Фомін Максим з часом 6:13.0. Кіор Володимир переміг на дистанції 3 км з результатом 10:10.0. Артем Алфімов став чемпіоном на дистанції 10 км серед чоловіків, показавши час – 30:49.0.

Трійка призерів у командному заліку:

  1.  Бахмут – 30 очок;
  2.  Маріуполь – 40 очок;
  3. Дружківка – 50 очок;

За результатами чемпіонату буде сформована збірна команда Донецької області для участі на чемпіонаті України з кросу, котрий відбудеться наприкінці жовтня в Івано-Франкіфську.

Переможців та призерів змагань нагородили медалями, грамотами та цінними подарунками.

Результати змагань за посиланням.

Особисті результати команд за посиланням(архів .xlsx).

УСІ ФОТО ЗМАГАНЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ