Результати чемпіонату України з кросу!

26-27 жовтня Івано-Франківськ приймав Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР. Збірна команда Донецької області у високій конкуренції здобула: 3 – «золоті», 1-«срібну», 2-«бронзові» нагороди!

Серед юніорок на дистанції 4 км перемогла Семьонова Богдана з результатом 17:12 хв. Найкращим на дистанції 6 км серед юніорів, з часом 22:45 хв став Лонський Вадим. Калюжна Вікторія з результатом 33:26 хв перемогла на дистанції 8 км серед жінок.

Одразу двоє спортсменів Донецької області стали призерами з бігу на 8 км серед молоді. Артем Алфімов зайняв 3 місце з результатом 30:56 хв та Андрій Аліксійчук 2 місце з результатом 30:38 хв. Ще одну «бронзову» нагороду до скарбнички приніс Жуков Єгор на дистанції 10 км серед чоловіків, показавши час 37:16 хв.

Ми вітаємо спортсменів та тренерів з  перемогами та бажаємо нових високих результатів!

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію, можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ, за цим посиланням.