Результати чемпіонату Донецької області на честь Н.Ткаченко!

3-4 листопада в легкоатлетичному манежі СК «Металург» м.Бахмут відбувся чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків на честь Н.Ткаченко! Ці змагання стали початком нового регіонального легкоатлетичного сезону у приміщенні.

У змаганнях взяли участь близько трьохсот спортсменів з 16 команд Донецької та Луганської області. Зокрема команди КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, ДЮСШ Дружківської міської ради, ДЮСШ «Старт», ДЮСШ м. Краматорська, ДЮКФП-2 міста Краматорська, комунального закладу «Лисичанська МДЮСШ», КМ ДЮСШ м.Слов’янська, КДЮСШ м.Слов’янська, ДЮСШ «Колос» Слов’янського району, КДЮСШ №2 міста Сєвєродонецька, ДЮСШ м.Вугледар, ДЮСШ м.Торецька, ДЮСШ м.Костянтинівка, ОКДЮСШ м.Дружківка.

Перед початком змагань справжньою цікавинкою для малечі став модуль «Волонтерство» проекту #OlimpicLab, який реалізує Національний олімпійський комітет України за підтримки Coca-Cola Foundation. Більш детально ви можете прочитати на сторінці за посиланням.

У фінальних забігах на дистанції 60 м серед дівчат молодшої категорії з результатом 7.7с перемогла Пристинська Еліна. На дистанції 200 м найкращою стала Кукліна Євгенія з часом 27.4 с. Бєлозьорова Ольга з результатом 2:33.2 хв посіла перше місце у фінальних забігах на 800 м. Кукліна Євгенія також стала чемпіонкою з бігу на 400м показавши час 1:02.9с. У фінальних забігах на дистанції 60 м серед дівчат старшої категорії з результатом 7.6с перемогла Юрчук Кристина. Також Кристина перемогла на дистанції 200 м з результатом 26.0с. та у фінальних забігах 60м з/б з результатом 8.5с. Дибка Ольга стала найкращою у бігу на 800м показавши час 2:26.1.

У фінальних забігах на дистанції 60 м серед юнаків U18 з результатом 7.0с переміг Журавов Данило. Також Данило став найкращим на дистанції 200 м показавши час 23.5с. На дистанції 800 м серед юнаків з результатом 2:06.4 хв переміг Овсянников Микола. Найзапекліша боротьба відзначилась у секторі зі стрибків у висоту. За результатами змагань перемогу з результатом 1м 95 см здобув Семенов Єгор, а з результатом 1м 90см Панченко Богдан посів друге місце встановивши новий особистий рекорд. У фінальних забігах на дистанції 60 м серед юнаків молодшої категорії з результатом 7.5с переміг Маляр Олександр.

 

Результати змагань серед юнаків U14 за посиланням.

Результати змагань серед юнаків U18 за посиланням.
Результати змагань серед юнаків U16 за посиланням.

Результати змагань серед дівчат U18 за посиланням.
Результати змагань серед дівчат U16 за посиланням.
Результати змагань серед дівчат U14 за посиланням.