Перемоги юних легкоатлетів Донеччини на Всеукраїнських змаганнях пам’яті Сергія Операйла!

З 21 по 22 грудня у столиці нашої країни проходили Всеукраїнські змагання пам’яті заслуженого тренера України Сергія Операйла з легкої атлетики на яких збірна команда Донецької області здобула друге місце у командному заліку з результатом 447 очок!

У фінальних забігах на дистанції 60м серед юнаків з результатом 6.98с впевнену перемогу здобув Приходько Кирило. Кирило також переміг на дистанції 200м з часом 22.84с. Коновалова Євгенія з результатом 7.87с стала третьою на дистанції 60м серед дівчат. Юрчук Кристина з результатом 8.67с здобула «золото» з бігу на 60м з/б, третьою з часом 9.18с була Куракулова Альбіна. Журавов Данило з бігу на 400м та с часом 51.68с зайняв другу сходинку п’єдесталу пошани. Данило також став третім з бігу на 200м серед юнаків показавши час – 23.50с..

У штовханні ядра вагою 3 кг серед дівчат перемогла Ларіна Марія з результатом 13м 26см.  Панченко Богдан став другим у стрибках у висоту подолавши планку встановлену на позначці 1м 95см. У фінальних забігах на дистанції 800м серед дівчат Дибка Ольга здобула «срібло» з результатом 2:20.47хв. Овсянников Микола з результатом 1:58.89хв став третім з бігу на 800м серед юнаків.

З усіма результатами змагань ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Ми вітаємо усіх спортсменів та тренерів ! Чекаємо всіх на останньому старті 2018 року Кубку Донецької області з легкої атлетики, котрий відбудеться 28 грудня у л/а манежі СК «Металург».