Результати кубку Донецької області з легкої атлетики!

28 грудня у л/а манежі СК «Металург» м.Бахмут пройшов останній легкоатлетичний старт 2018 року – Кубок Донецької області з легкої атлетики. Цей старт зібрав більше півтори сотні спортсменів с різних куточків Луганської, Дніпропетровської та Донецької областей.

Відкривали змагання: президент федерації легкої атлетики Донецької області Лис Віктор, головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ігор Скирда.

На відкритті змагань вшанували пам’ять Асоскова Станіслава заслуженого працівника фізичної культури та спорту, суддю національної категорії, тренера, людини котра внесла великий внесок у розвиток легкої атлетики у нашому регіоні.

У фінальних забігах з бігу на 60м серед жінок перемогу здобула Коновалова Євгенія з часом 7.5с, друге місце з однаковим результатом посіла Юрчук Кристина. У штовханні ядра масою 4кг з результатом 12м 38см перемогла Нелепа Ганна. Дибка Ольга стала найкращою з бігу на 600м показавши час – 1:38.4 хв. Перемогу зі стрибків з жердиною серед жінок з результатом 3м 90 см здобула спортсменка з Дніпра – Максименко Юлія.

Олена Радюк перемогла на дистанції 300м з результатом 40.9с встановивши новий рекорд манежу! Вітаємо Олену та бажаємо нових перемог!

У фінальних забігах з бігу на 60м серед чоловіків з результатом 6.7с переміг Кирило Приходько. Бортніков Артур з Дніпропетровщини став найкращим у стрибках з жердиною подолавши планку встановлену на висоті 5м. Артем Піддубний показав гарний час на дистанції 3000м – 9:03.3.. Кадацький Микита з результатом 15м 04см переміг у штовханні ядра серед чоловіків. Овсянников Микола з часом 2:43.2хв переміг на дистанції 1000м. Напруженим видався фінал зі стрибків у висоту.

Одразу двоє спортсменів Кузьмінов Роман та Семенов Єгор показали однаковий результат 2м, за кінцевим результатом перестрибування перемогу здобув Кузьмінов Роман подолавши планку встановлену на висоті 2м 03см, Семенов Єгор став другим з результатом 2м.