2019 рік

Календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів

громадської організації «Федерація легкої атлетики Донецької області» на 2019 рік

 

Назва заходу Орієнтовні строки

початку/ закінчення заходу

Орієнтовне місце проведення заходу Організатори заходу Організації-учасники заходу Положення Результати
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2006, 2007 та 2008 р .н. та молодші «Новорічні старти» 05.01.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлети «Різдвяні старти» 11-12.01.19 Київ ФЛА м. Київа Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Відкритий чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004 та молодші 11-12.01.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Відкритий чемпіонат області та чемпіонат серед юніорів 19-20.01.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств у приміщенні 25-26.01.19 Суми ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2002 р. н. та молодші) 28-30.01.19 Суми ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів 04-05.02.19 Суми ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді 07-09.02.19 Суми ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат України з легкої атлетики з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді 07-09.02.19 Суми ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів 10.02.19 Стамбул TUR ABAF Команди федерацій члени ABAF
Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків 15-17.02.19 Мукачево ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики у приміщенні 16.02.19 Стамбул TUR ABAF Команди федерацій члени ABAF
Кубок України у приміщенні 16.02.19 Київ ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат області з легкої атлетики  двоборства(2004 р. н. та молодше) 16-17.02.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики 23 — 24.02.19 Мінськ БФЛА Збірні команди
Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні на честь ЗМС Валерія Подлужного 23-24.02.19 Бахмут ФЛАДО, В НОКУ в ДО Міста,

райони, ДЮСШ

Чемпіонат області з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків 26-27.03.19 Слов’янськ ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Чемпіонат Європи у приміщенні 01-03.03.19 Глазго GBR IAAФ Команди федерацій членів IAAФ
Командний чемпіонат України з легкоатлетичного  кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків 02.03.19 Олешки ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Кубок Європи з легкоатлетичних метань 07-11.03.19 Шаморин SVK ЄА Команди федерацій членів ЄА
Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮСШОР (2004-2005 р. н.) 15-17.03.19 Київ ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Команди областей та  ДЮСШ, СДЮСШОР
Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків 22-24.03.19 Ів-Франківськ ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006, 2007,. 2008 р. н. «Шукаємо таланти» 23.03.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Всеукраїнські змагання з метань пам’яті ЗТУ Ю.Піскунова 30.03.19 Н.Каховка
Чемпіонат Світу з кросу 30.03.19 Орхус DEN ЄА Команди федерацій членів ЄА
Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби 20.04.19 GRE ABAF Команди федерацій члени ABAF
Balkan Half Marathon Championships 21.04.19 Київ ABAF Команди федерацій члени ABAF
Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004 та молодші 20-21.04.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків пам’яті ЗТУ Г.І.Корсуна. Чемпіонат області з легкої атлетики «Олімпійські надії Приазов’я»(2002 р. н. та молодші) 27-28.04.19 Маріуполь ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Командний чемпіонат України(2002 та молодші) 22-23.04.19 Кропивницький ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат Світу з легкої атлетики з естафетного бігу 10-11.05.19 Нассау ІААФ Команди Федерацій членів ІААФ
Кубок області. Чемпіонат області з естафетного бігу 11-12.05.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Міжнародна матчева зустріч 12.05.19 GRE ІААФ Команди Федерацій членів ІААФ
Всеукраїнські змагання з метань на призи О.Крикуна 17-18.05.19 Вінниця ФЛА Вінницької області Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат України з естафетного бігу 18-19.05.19 Харків ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат Донецької області. Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики на честь ЗМС чемпіонки Олімпійських Ігор Н.А. Зюськової 25-26.05.19 Бахмут ФЛАДО, В НОКУ в ДО Міста,

райони, ДЮСШ

Всеукраїнські змагання «Олімпійське сузір’я»(серед юнаків 2002 та молодші) 24-25.05.19 Дніпро ФЛА Дніпропетровської області Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Універсіада України 25-26.05.19 Житомир ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Командний чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Командний чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів. 25.05.19 Вінниця ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Кубок Європи з бігу на 10000 м 19.05.18 Лондон ЄА Команди федерацій членів ЄА
Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮСШОР, клубів серед юнаків 2006 р. н. та молодше 25-26.05.19 Чорноморськ ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Змагання за програмою дитяча легка атлетика ІААФ на призи ФЛАДО та В  НОКУ в ДО 2006-2008 р. н. 31.05.19 Бахмут ФЛАДО, В НОКУ в ДО Міста,

райони, ДЮСШ

Перший Покровський марафон «За Мир на Донбасі» Травень Покровськ ГО «Заможна людина», ФЛАДО Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Командний чемпіонат України серед юніорів 01-02.06.19 Бахмут ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Командний чемпіонат України з багатоборств серед дорослих, юніорів та юнаків. Чемпіонат України серед молоді. 07-09.06.19 Луцьк ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 та молодші) 13-15.06.19 Кропивницький ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат України зі спортивної ходьба на 20 км серед дорослих та молоді 16.06.19 Суми ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р. н. та молодше) 17-19.06.19 Дніпро ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Олімпійський День бігу 21-23.06.19 Міста, райони області ФЛАДО, ОСУ Міста, райони
Чемпіонат України серед молоді 22-23.06.19 Кропивницький ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Європейські ігри 23-28.06.19 Мінськ ЄА Команди федерацій членів ЄА
Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного триборства серед юнаків 2006-2007 р.н. 26-27.06.19 Чорноморськ ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів 28-30.06.19 Луцьк ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів 05-06.07.19 ROU ABAF Команди федерацій члени ABAF
Кубок Європи на 10000 м 06-07.07.19 Лондон GRB ЄА Команди федерацій членів ЄА
Командний чемпіонат Європи з багатоборств Суперліга 06-07.19 Луцьк ЄА Команди федерацій членів ЄА
Чемпіона Європи серед молоді 11-14.07.19 Ельве SWE ЄА Команди федерацій членів ЄА
Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юнаків 13.07.19 SRB ABAF Команди федерацій члени ABAF
Чемпіонат Європи серед юніорів 18-21.07.19 Борос SWE ЄА Команди федерацій членів ЄА
Європейський юнацький Олімпійський фестиваль 20-28.07.19  Баку AZE ЄА Команди федерацій членів ЄА
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді 25-26.07.19 Кропивницький ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Європейські Ігри Майстрів 26-04.08.19 Турин ITA ЄА Команди федерацій членів ЄА
Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з естафетного бігу 27-28.07.19 Ерзурум ABAF Команди федерацій члени ABAF
Всесвітня Універсиада
Командний чемпіонат Європи (Суперліга) 09-11.08.19 Бидгощ POL ЄА Команди федерацій членів ЄА
Чемпіонат України серед дорослих 21-24.08.19 Кропивницький ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед лорослих 02-03.09.19 Правец BUL ABAF Команди федерацій члени ABAF
Чемпіонат України з напівмарафону 15.09.19 Полтава ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Кубок України 13-14.09.19 Дніпро ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики на призи ЗМС І. Ліщінської серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004-2005 р. н.. Обласні змагання – Олімпійський урок серед юнаків 2006-2008 р .н. За призначенням Бахмут В НОКУ в ДО, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів «Львівська десятка».Run the World. 15.09.19 Львів ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Всеукраїнська студентська естафета 15.09.19 Київ КФВС МОН України Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Відкритий чемпіонат області пам’яті Н.Откаленко 14-15.09.19 Бахмут В НОКУ в ДО, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Всеукраїнські змагання Марафон « Наш Краматорськ». Чемпіонат Донецької області на 5км 21.09.19 Краматорськ ОСУ, ФЛАДО За запрошенням
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р. н. та молодші) 20-22.09.19 Кропивницький ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР( 2004 р. н. та молодші) 27-28.09.19 Дніпро ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на1 милю 29.09.19 Чернівці ФЛА Чернівецької області, СК «Гешко» Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Чемпіонат України з марафону серед дорослих та молоді 06.10.19 Біла Церква ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики на призи МСМК А.Єфремової серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004 р. н. та молодші 06-06.10.19 Бахмут  В НОКУ в ДО ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Відкритий чемпіонат області з кросу пам’яті ЗТУ М.Ковальова 12-13.10.19 Слов’янськ ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби на 50 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР. 19-20.10.19 Івано-Франківськ ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Обласний легкоатлетичний пробіг «Осінь Донбасу» 26-27.10.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР(крос) 02-03.11.19 Мукачево ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Відкритий чемпіонат області на честь ЗМС Н. Ткаченко 02-03.11.19 Бахмут В НОКУ в ДО, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з марафону 03.11.19 Белград SRB ABAF Команди федерацій члени ABAF
Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з кросу 09.11.19 Беране MNE ABAF Команди федерацій члени ABAF
Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи газети «Провінція» серед юнаків та дівчат 2007, 2008, 2009 р. н. «Шоколадна казка» 09-10.11.19 Костянтинівка ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Матчева зустріч команд ДЮСШ області(юнаки та юніори) 16.11.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Відкриті обласні змагання з легкої атлетики за програмою двоборства серед юнаків(2005, 2006, 2007 р. н.) 23.11.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ 30-01.12.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ

Чемпіонат Європи з легкої атлетики з кросу 08.12.19 Лиссабон POR ЄА Команди федерацій членів ЄА
Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи заслуженого тренера України В.А.Петрова 13-15.12.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Фестиваль бігу 2019» 15-16.12.19 Львів ФЛАЛО Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР
Кубок області 27.12.19 Бахмут ОСУ, ФЛАДО Міста,

райони, ДЮСШ