Нові особисті рекорди та норматив на чемпіонат Європи!

25-26 січня у Сумах пройшов перший національний легкоатлетичний старт – Командний чемпіонат України, де збірна команда Донецької області виборола: 3 – «золотих», 7-«срібних» та 6 – «бронзових» нагород, зайняла 4 командне місце з результатом 469 очок поступившись лише 1 одиницею команді Київської області (470 очок).

Високим результатом 14м 01см у потрійному стрибку серед жінок та нормативом на чемпіонат Європи у приміщеннях 2019 порадувала Красуцька Анна. Ми вітаємо Анну та бажаємо нових перемог!

Новий особистий рекорд 54.47с та перемогу з бігу на 400м серед жінок показала Голєнєва Анастасія. Анастасія також стала другою з бігу на 200м показавши час 24.23с. Пироженко-Чорномаз Наталя з результатом 2:11.5 хв стала найкращою з бігу на 800м серед жінок. Друге та третє місце у потрійному стрибку серед чоловіків посіли Олександр Малосілов(16м 10см) та Артем Коноваленко (15м 57см). Єгоров Богдан порадував поверненням після травмування другим місцем та результатом 7м 47см серед стрибунів у довжину.

Ще дві срібні нагороди до командної скарбнички приніс Поздняков Олексій з бігу на 400м(47.66с) та 200м(21.76 с). Аліксійчук Андрій став другим з бігу на 1500м серед чоловіків з результатом 3:51:68хв. На цій дистанції третє місце посів Артем Алфімов з результатом 3:52:02 хв. Логвиненко Аліна стала другою з бігу на 400м серед жінок з результатом 55.09с.

Третє місце на цій дистанції посіла Миколенко Марія – 55ю78с. Попова Катерина стала третьою у потрійному стрибку подолавши позначку 13м 04см. Приходько Кирило з часом 22.25с став бронзовим призером з бігу на 200м серед чоловіків.

Ми вітаємо спортсменів та бажаємо нових перемог!

28-30 січня у Сумах пройде юнацький чемпіонат України з легкої атлетики! Вболівайте та слідкуйте за виступами збірної команди Донецької області на офіційній сторінці змагань за посиланням.