Шукаємо таланти 2019!

Традиційно 23 березня у л/а манежі С/К «Металург» м.Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2006, 2007,2008 р.н. «Шукаємо таланти» — завершаючи регіональний легкоатлетичний зимовий сезон. Ці змагання побили тогорічний рекорд та зібрали понад 300 дітлахів з усіх куточків Донецької та Луганської областей!

У змагання прийняли участь команди Ясинуватського району, Волноваського району, с. Великоновосіловки, Бахмуту, Покровська, Торецька, Краматорська, Костянтинівки, Слов’янська, Слов’янського району, Мирнограду, Вугледара, Сєверодонецька та Лисичанська.

Відкривали змагання: президент «Федерації легкої атлетики Донецької області» Лис Віктор Мілентійович, головний секретар змагань Кадацький Микита Андрійович, головний суддя змагань, Третьяков Михайло Костянтинович. Вони привітали учасників змагань та побажали показати свої найкращі результати.

Юні дарування змагались з бігу на 60м, 60м з/б, 150 м, 300м, 600м, у стрибках у довжину, висоту та у метанні дитячого спису. Саме такі змагання допомагають знайти та запалити нові «зірочки» на олімпійському небозводі Донеччини та нашої країни! А кількісне зростання зацікавленої малечі – це приклад плідної роботи популяризації легкої атлетики у нашому регіоні!

Результати змагань доступні за посиланням.

Ми бажаємо усім спортсменам та тренерам плідної праці, нових спортивних досягнень та перемог! До зустрічі у новому легкоатлетичному сезоні!

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та призами «Федерації легкої атлетики Донецької області».

Усі фото на нашій сторінці у  Facebook за посиланням