Перемоги Донецької області на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодші)

З 13 по 15 червня у Кропивницькому відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодші), в якому взяло участь близько 700 юних атлетів де збірна команда Донецької області здобула 8 нагород.

Несміянов Василь переміг з бігу на дистанції 3000 м з результатом 9:31.56 хв, за ним другим був Сергій Шестопал з часом — 9:48.78 хв . Олена Кадуріна здобула «срібло» у стрибках у висоту подолавши планку встановлену на висоті 1м 60см. Остапчук Лілія посіла 3 місце одразу у двох видах : потрійному стрибку з результатом 11м 65см та стрибках у довжину – 5м 47см. Не відставала й Ларіна Марія, у штовханні ядра вагою 3кг вона стала другою з результатом 13м 37см, а також перемогла у метанні диску з результатом 35м 91см. Шагаєв Андрій став третім з бігу на 110м з/б серед юнаків показавши час 15.97 с.

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Ми вітаємо переможців та призерів змагань! Нагадаємо що 18 червня стартує Чемпіонат України серед юнаків категорії U18, більше інформації за посиланням.