У Бахмуті пройшов ювілейний чемпіонат Донецької області на призи Антоніни Єфремової

З 5 по 6 жовтня л/а стадіон «Металург» м.Бахмут приймав ювілейний XV відкритий чемпіонат Донецької області на призи МСМК, переможниці Всесвітньої універсіади, чемпіонки Європи, рекордсменки України Антоніни Єфремової. Не дивлячись на по-справжньому осінню погоду ці змагання зібрали близько двохсот спортсменів з 12 команд Донецької та Луганської областей.

На урочистому відкритті змагань Антоніна Єфремова побажала спортсменам нових досягнень, йти до кінця та ніколи не опускати руки. Також вона відзначила людину завдяки якої цей, вже п’ятнадцятий турнір, проходить з року в рік ,свого першого тренера — Мартинюка Володимира. Секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко побажала нових перемог та високих результатів.

Юні дарування демонстрували свої навички з бігу на  100, 200, 400, 800, 1500, стрибок у довжину, потрійним, висота, штовхання ядра, жердина. Головний приз змагань, особисті шиповки Антоніни які їй шили на замовлення перед чемпіонатом світу, на дистанції 400 метрів виборола Олена Чорна з Дружківки. Учасники змагань були нагородженні призами Відділення НОК України в Донецькій області, грамотами та медалями управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Результати змагань серед юнаків U16 за посиланням.

Результати змагань серед юнаків U18 за посиланням.

Результати змагань серед дівчат U16 за посиланням.

Результати змагань серед дівчат U16 за посиланням.

Особисті рахунки команд за посиланням.

Рахунок ДВУОР ім. С. Бубки за посиланням.