«Бронзовий» січень легкоатлетів Донеттчини: Чемпіонат України серед юнаків та Командний чемпіонат України

З 27-29 січня у м.Суми проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше, у якому брали участь 701 легкоатлетів з усієї країни. У загальнокомандному заліку з результатом 781 очок Донецька область посіла третє місце!

«Золото» з бігу на 400 м серед юнаків, з часом 50.05 секунд здобув Олександ Сосновенко. Ще одну нагороду вищої проби з бігу на 200м до командної скарбнички приніс Резун Владислав, показавши час — 23.21 с. Також Владислав став другим з бігу на 60м, з результатом 7.21 сек. Полковников Данило на дистанції 400м здобув «бронзову» нагороду з результатом 51.56 сек.

Не відставали й дівчата, Ляшенко Іванна стала другою з бігу на 60м з/б показавши час — 8.88 сек. Ларіна Марія також стала другою у штовханні ядра 3кг серед дівчат, її найкраща спроба — 14м 03см. Дар’я Озерянова стала третьою у стрибках у висоту, подолавши планку встановлену на висоті  73см.

Збірна команда з естафетного бігу 100+200+300+400 м серед юнаків (у складі Резун Владислав, Полковников Данило, Фомін Максим, Сосновенко Олександр) перемогла з часом 2:03.59. Жіноча збірна команда (у складі Зозуля Настасія, Ляшенко Іванна, Шабан Владислава, Лесенко Ангеліна) стали третьою з результатом 2:22.47.

Слідом за юнацьким чемпіонатом до боротьби вступили дорослі спортсмени. З 30-31 січня у м.Суми проходив Командний чемпіонат України, на якому збірна команди Донецької області також стала «бронзовою» призеркою набравши 488 очки.

Серед жінок стрибунів у висоту найкращою була Юлія Чумаченко, подолавши висоту  86см. Артем Алфімов також здобув нагороду вищого ґатунку з бігу на 1500 м показавши час — 3:54.28. Також Артем став третім з бігу на 3000м — 8:17.51. Малосілов Олександр переміг з потрійного стрибка серед чоловіків подолавши відстань 16м 02см. Ігор Гончар став «срібним» призером з результатом  73см у стрибках у довжину. Поздняков Олексій посів друге місце з бігу на 200м, показавши час — 21.89.

Хоч ці змагання були іншої вікової категорії, слід зазначити стрибуна з жердиною Андрія Дибку, який встановив всій новий персональний рекорд, та виконав кваліфікаційний норматив  10см на Чемпіонат Світу серед юніорів (Нейробі, Кенія 7-12.07.2020). Вітаємо спортсмена та бажаємо покращити свій результат у наступному сезоні!

Ми вітаємо усіх спортсменів та тренерів! Бажаємо нових перемог, завзяття та високих результатів!

Результати Чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н і молодше за посиланням.

Результати Командного чемпіонату України за посиланням.