Донецька область вперше в історії незалежної України перемагає на національному юніорському чемпіонаті!

З 3 по 4 лютого у м.Суми проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, де збірна команда Донецької області вперше за часи незалежної України перемогла у командному заліку з результатом 701 очок обійшовши Харківську(674 очки) та збірну м.Києва (655 очки).
Приходько Кирило переміг на дистанції 200м показавши час 21.76 с. Також Кирило здобув «срібло» на дистанції 60м – 6.90сек. Не було рівних серед спортсменів стрибунів з жердиною Андрію Дибці, йому підкорилась планка встановлена на висоті 5м 00см. Бублик Ярослав також посів третє місце на п’єдесталі пошани, підкоривши висоту 4м 79см. Семенов Єгор став «бронзовим» призерам у стрибках у висоту серед юніорів показавши результат 2м 00см.

Ще одну нагороду вищої проби на дистанції 60м серед юніорок до командної скриньки принесла Євгенія Коновалова, показавши час – 7.63 с. Перемогу з естафетного бігу 4х200м серед юніорів з результатом 1:29.73 хв здобула збірна команда області у складі Сосновенко Олександр, Приходько Кирило, Журавов Данило та Микола Овсянников. Ще одну «бронзову» нагороду з естафетного бігу 4х200м серед дівчат з часом 1:44.72 хв здобула збірна у складі Дибка Ольга, Коновалова Євгенія, Пристинська Еліна та Юрчук Кристина.

Слід зазначити також результати наступних спортсменів, що залишились за крок до п’єдесталу пошани:

• Поліщук Микита – стрибки з жердиною (4м. 60см, 4 місце)
  • Немченко Володимир – штовхання ядра (14м 16см, 4 місце)
  • Байбара Олександр – 400 м (51.15 с, 5 місце)
  • Озерянова Дар’я – стрибки у висоту (1м 70см, 5 місце)

Ми вітаємо з цією перемогою усіх спортсменів та тренерів! Бажаємо у літньому сезоні нових перемог та особистих досягнень!

Усі статистичну інформацію, результати та протоколи змагань ви можете подивитись на офіційному сайті ФЛАУ за посиланням.

Усі фото змагань на офіційній сторінці партнерів за посиланням.