Перемоги Донецької області на чемпіонаті України серед юніорів!

Після п’ятимісячної перерви, пов’язаної з коронавірусним карантином, нарешті відновилися національні легкоатлетичні змагання. Першими в бій вступили юніори, які 12-13 серпня в Луцьку на стадіоні «Авангард» розіграли нагороди чемпіонату України в своїй віковій групі. Збірна команда Донецької області стала «срібною» призеркою у командному заліку з результатом 843 очок!

Переможцем з бігу на 100 м серед юніорів з результатом 10.52 сек. став Кирило Приходько. Також Кирило переміг з бігу на 200 м з новим особистим рекордом та виконанням нормативу «Майстер спорту України» з часом — 21.21 сек. Ларіна Марія виборола перемогу у метанні диску серед юніорок з результатом 41 м 27 см. Нагадаємо що спортсменка молодша віком та ще змагається у категорії U18. Юлія Токарєва стала третьою у метанні молота вагою 4 кг. з результатом 46м 35 см, спортсменка також змагалась у старшій віковій категорії, як й Озерянова Дар’я «бронзова» призерка змагань у стрибках у висоту —  75см.

Ще одне «золото» до командної скарбнички зі стрибків з жердиною приніс Андрій Дибка подолавши планку встановлену на висоті  90см. Наумов Руслан став другим з бігу на 1500м показавши час 3:56.55 хв. Ще дві «бронзові» нагороди отримали Єгор Семенов у стрибках у висоту подолавши  95 см й Діана Фролова у метанні спису серед юніорок з результатом — 40м 42см.

Слід зазначити спортсменів що залишились за крок до п’єдесталу:

Пристинська Еліна — 4 місце з бігу на 200м;
   Сосновенко Олександр — 4 місце з бігу на 100м;
   Юрчук Кристина — 4 місце з бігу на 100м з/б;
   Ткачова Ганна — 4 місце з метання молота;

Ми вітаємо усіх призерів та переможців змагань! Уся статистична інформація доступна за посиланням.

Нагадаємо що 15-16 серпня у Луцьку також пройде Командний Чемпіонат України, зі стартовими списками та результатами можливо ознайомитись за посиланням.