Донецька область перемагає у головному національному старті 2020 року!

29-30 серпня стадіон «Авангард» м.Луцьк приймав головний національний старт літнього сезону з легкої атлетики — Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді 2020. Не дивлячись на тяжкий для спорту рік, збірна команда Донецької області перемогла у загальнокомандному заліку з результатом 2568 очок!

З бігу на 400 м з/б серед жінок з результатом 55.60 с. перемогла Ткачук Вікторія, а Миколенко Марія другою з часом — 56.72 с.. Ігор Гончар здобув «срібну» нагороду у стрибках у довжину — 7 м 80 см та «золото» потрійного стрибка — 16 м 18 см. Семенова Наталя стала кращою серед жінок у метанні диску показавши результат 54 м 67 см. Сергій Смелик переміг на дистанції 200 м серед чоловіків показавши час 21.00 с., також Сергій здобув «срібну» нагороду з бігу на 100 м з результатом — 10.53 с..

Юлія Чумаченко піднялась на другу сходинку п’єдесталу пошани у стрибках у висоту, подолавши планку встановлену на висоті 1 м 86 см. Владислав Коваленко також приніс «срібну» нагороду з бігу на 1500 м показавши час 3:46.75 хв. Артем Алфімов став «бронзовим» призером з бігу на 1500 м — 3:46.80 хв. Третє місце у потрійному стрибку серед чоловіків здобув Малосілов Олександр — 16 м 11 см. Ще одну «бронзову» нагороду приніс Олексій Поздняков з бігу на 400 м, його результат — 47.54 с.

Естафетна команда з бігу на 4х400 м серед жінок(у складі: Ткачук Вікторія , Миколенко Марія , Радюк-Кючук Олена , Логвиненко Аліна ) перемогла з результатом 3:44.50 хв.

Слід зазначити спортсменів які залишились за крок до п’єдесталу:

Приходько Кирило — 200 м, 4 місце
Семьонова Богдана — 5000 м, 4 місце
Дибка Андрій — жердина, 5 місце
Лонський Вадим — 5000 м, 5 місце

Серед заліку категорії U23 збірна команда Донецької області посіла 5 місце з результатом 1205 очок.

Вітаємо усіх спортсменів та тренерів! Детальні результати за посиланням.