У Бахмуті пройшли змагання на честь Ірини Ліщинської!

 

З 11 по 12 вересня бахмутський стадіон «Металург» приймав обласні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007- 2009 р. н. – Олімпійський урок та відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь ЗМС І. Ліщинської.
Ці змагання зібрали більше двохсот учасників з різних куточків Донецької та Луганської областей. Зоокрема з Бахмуту, Северодонецька, Лисичанська, Костянтинівки, Дружківки, Слов’янська, Маріуполя, Покровська.

Спортсмени та тренери виконували усі карантинні вимоги (носіння маски та зберігали дистанцію 1,5 метри), до стадіону протокольно допускались тільки після проходження процедури температурного скринінгу. Сектори, пункти старту та фінішу були забезпечені дезінфікуючими засобами, одноразовими рушниками та масками.

Відкривали змагання: президент «Федерації легкої атлетики Донецької області», Заслужений тренер України — Лис Віктор Мілентійович, головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Борисівна Серорез, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ігор Володимирович Скирда.

Віктор Лис привітав усіх спортсменів з Днем фізичної культури та спорту та наголосив що ці змагання на честь срібної призерки  Олімпіади 2008 року є стимулом для молодих легкоатлетів, бо вони відкривають новий змагальний рік. Ми вдячні що Ірина не забуває про свій рідний край та завжди допомагає в проведенні змагань подарунками для юних спортсменів.
Завершувались змагання «Олімпійським уроком» за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», у якому взяли участь 8 команд. Учасники були нагороджені грамотами та призами Відділенням НОК України у Донецькій області!

РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ!