Бахмут вперше прийняв чемпіонат України з легкоатлетичних метань та метального багатоборства серед ветеранів!

10-11 жовтня СК «Металург» м. Бахмут вперше прийняв Чемпіонат України серед ветеранів (метання та метальне багатоборство). На змагання приїхали представники 9 регіонів України, серед яких більшість імениті спортсмени, чемпіони та призери чемпіонатів світу, Європи, України, які і після досягнення віку 50, 60, 70 років продовжують тренуватися і беруть участь в змаганнях вищого рангу.
На урочистому відкритті змагань, з вітальним словом до всіх учасників звернулися представники головної суддівської колегії ФЛАУ (технічний делегат) Олександр Сулим, управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Іван Костянецкий, управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради Наталія Радіонова, яка була в числі учасників змагань.
Близько 30 спортсменів — майстрів змагалися в різних видах метань та метальному багатоборстві (ядро, спис, диск, молот, вага) за чемпіонські медалі. За результатами виступів усіх членів команди, з урахуванням вікового коефіцієнта, команди набирали залікові очки і по закінченню двох змагальних днів трійку призерів склали команди:
  1. Донецька — 1 місце (547,14 очків)
  2. Дніпропетровська (527,77)
  3. м. Київ (522,19).
Донецька область представила спортсменів в більшості вікових категорій: Бахмут — 7 спортсменів, Соледар -3, Слов’янськ- 1, Костянтинівка — 2. Команди чемпіони та призери змагань були нагороджені кубками, переможці в абсолютній першості — медалями, а чемпіони та призери в вікових категоріях — грамотами ФЛАУ. Також кубками були нагороджені кращий спортсмен змагань (Гаврась Сергій) і найкраща спортсменка (Сорочук Світлана). Всі учасники змагань висловили захоплення спортивною базою, містом, організацією і теплим прийомом і висловили загальну подяку організаторам змагань, суддівської бригаді, обслуговуючому персоналу.
Вітаємо наших чемпіонів та бажаємо активного довголіття, цікавого життя та нових перемог!