Результати весняних змагань Донецької області!

З 23 по 24 квітня на стадіоні «Металург» м.Бахмут пройшов чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат пам’яті ЗТУ В.М. Мартинюка. Ці змагання стали першими серед юнаків з «олімпійськими» дистанціями, та зібрали спортсменів з усіх точок нашого регіону.

Спортсмени демонстрували свої найкращі результати з бігу на 100, 200, 400, 800, 1500, 3000, 100 м з/б, 110 м з/б, 400 м з/б метрів, стрибках у довжину, висоту, потрійним, жердиною, метаннях молоту, диска, списа та штовханні ядра.

Усі результати змагань, особисті рахунки команд за посиланням.

 

Історична довідка:

Мартинюк Володимир Михайлович (04.08.1954 — 09.05.2020 ) — старший тренер-викладач відділення легкої атлетики КДЮСШ № 1 м.Бахмут, Заслужений тренер України. Виховав: Антоніну Єфремову — майстра спорту України міжнародного класу; Колганова Марка, Дмитрука Максима та ще близько 10 — майстрів спорту України та СРСР. У відділенні КДЮСШ працюєвавз 1 жовтня 1999 року.

 

 

 

 

 

 

03-04 травня на базі метального сектору парку ім.Петровського м.Маріуполь пройшов чемпіонат Донецьої області з метань серед усіх вікових категорій пам’яті ЗТУ Г.І.Корсуна. Змагання пройшли у гарній та дружній атмосфері у чотирьох видах метань

Усі результати змагань ви можете переглянути за посиланням.

Короткі відомості про Заслуженого тренера України Георгія Корсуна

Згодом на старт стали бігуни та стрибуни. З 06 по 07 травня на стадіоні імені Володимира Бойка м.Маріуполь пройшов традиційний чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат «Олімпійські надії Приазов’я».

Зі всіма результатами можливо ознайомитись за посиланням.

Спортсмени та тренери виконували усі карантинні вимоги (носіння маски та зберігали дистанцію 1,5 метри), до стадіону протокольно допускались тільки після проходження процедури температурного скринінгу. Сектори, пункти старту та фінішу були забезпечені дезінфікуючими засобами, одноразовими рушниками та масками.