«Бронза» естафети 4х100 та фінали спортсменів Донеччини на чемпіонаті Європи U23

8 липня в Таллінні почався молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Змагання тривали упродовж чотирьох днів.

Змагання мали відбутися в Норвегії, проте через суворі карантинні обмеження в країні, пов’язані з пандемією COVID 19, їх скасували. Європейська легка атлетика почала шукати альтернативу Бергену, й уже за лічені дні столиця Естонії відгукнулася з пропозицією прийняти турнір. Більше того, зробити це в заплановані дати. Нагадаємо, що 15 липня в Таллінні розпочнеться ще один чемпіонат Європи з легкої атлетики, але вже в юніорській віковій категорії.

Донецьку область у складі збірної України представляли 6 спортсменів: Кирило Приходько, Олена-Кючук Радюк, Коваленко Владислав, Коноваленко Артем, Лонський Вадим та Семьонова Богдана.

Вадим Лонський встановив особистий рекорд і фінішував у вісімці найсильніших на дистанції 10000 метрів. Він сьомий (29:37.24 хв). Серед жінок п’ятою фінішувала Богдана Семьонова з часом 33:49.59 хв.

Артем Коноваленко минулий рік пропускав через травму. В зимовому сезоні встановив особистий рекорд, зміг подолати кваліфікацію з потрійного стрибка (15м 90см) на молодіжному чемпіонаті Європи, але у фіналі три перші спроби атлета були з заступами й він не зумів ввійти до першої вісімки, яка продовжила боротьбу за медалі.

Жіноча естафетна команда 4х400 метрів в складі Олени Радюк-Кючюк, Тетяни Безшийко, Марії Буряк і Мар’яни Шостак посіла п’яте місце у своєму забігу (3:37.00 хв) та не потрапила у фінал. Нагадаємо що Олена Радюк-Кючюк покинула перше коло змагань з 200 м показавши час 24.56 с.

Коваленко Владислав також покинув перше коло змагань у бігу на 1500м з результатом 3:56.27 хв.

Чоловіча естафетна команда 4х100 метрів у складі Еріка Костриці, Андрія Васильєва, Кирила Приходька й Василя Макуха виграла бронзову медаль молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики.

Таким чином, Україна з трьома нагородами – двома золотими й бронзовою – посіла 12-те місце в медальній таблиці.

Ми вітаємо усіх спортсменів та тренерів!